Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Bio-D Aviváž – 5 litrů – moje zkušenosti
Econea recenze: Bio-D Aviváž – 5 litrů – moje zkušenosti

Econea recenze: Bio-D Aviváž – 5 litrů – moje zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Už více jak půl roku používám prostředky Bio-D na praní prádla. Ve své první objednávce z Econea.cz jsem koupil Bio-D aviváž a prací gel. Jednalo se ale o běžná balení a proto jsem počítal s tím, že jakmile je vypotřebuji, tak objednám balení větší. A ten čas nastal, takže mám teď doma 2 objemná 5-litrová balení pracího gelu a aviváže.

Bio-D Aviváž a moje zkušenosti

Tuto aviváž lze použít jak pračce, tak i pro ruční praní. Jako všechny výrobky Bio-D, tak ani tato aviváž neobsahuje fosfáty. On vlastně i název Bio-D znamená, že jejich výrobky jsou biologicky odbouratelné.

aviváž bio-d
Prací duo Bio-D

Při objednání tohoto ekologického balení jsem si ale neuvědomil jednu věc. A to, že se z nich bude špatně odlévat tekutina do pračky. Mělo mě to napadnout, já vím:) Má to ale řešení a tou je speciální pumpička od Bio-D.

aviváž bio-d
Nevýhodou je špatná manipulace, vše ale řeší pumpička

Tak tahle pumpička mi chybí a musím si ji objednat příště:)

aviváž bio-d
Dočasné řešení

Zatím jsem aviváž odlil do prázdné nádoby od předchozího pracího gelu.

Bio-D Aviváž – zhodnocení

Byl jsem s Bio-D aviváží spokojený už od začátku, takže nejinak je tomu i s tímto ekologickým 5-litrovým balením. Pokud si toto balení koupíte, tak rozhodně nezapomeňte na pumpičku.

Líbilo se mi

  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena za velké 5-ti litrové balení

Nelíbilo se mi

  • horší manipulace díky velikosti, to ale řeší pumpička

x

Výrobce Bio-D

Značka Bio-D za svým názvem přímo skrývá to, na jaké produkty se soustředí. Pokud se máme podívat na hlavní segment, je to BIO drogerie. Produkty, se kterými se můžete dostat do kontaktu v podstatě denně, pokud vám záleží na čistotě nejenom vašeho domu nebo bytu, ale i na čistotě vašeho oblečení, nebo dokonce na čistotě vás samotných.

Společnost Bio-D vznikla jako malá rodinná firma ve Velké Británii. A i když její produkty slaví úspěchy po celém světě, koncept firmy se nezměnil. Stále je zde kladen důraz na tradici, rodinné vazby a snahu dodávat na trh kvalitní produkty.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea recenze: Bio-D Aviváž - 5 litrů
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář