Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Cereus himálajská sůl – moje zkušenosti

Econea recenze: Cereus himálajská sůl – moje zkušenosti

by Nataša
0 komentářů

Musím se přiznat, že si moc ráda užívám horkou vanu. Bohužel jsem se k této večerní radosti už dlouho nedostala. Rozhodla jsme se k ní ale vrátit, a proto byla Cereus himálajská sůl jasnou volbou. Navíc vůni heřmánku úplně zbožnuji. Na eshopu Econea jsem si vybírala mezi několika dalšími solemi, které možná vyzkouším později.

Cereus himálajská sůl a moje zkušenosti

Himálajská sůl dorazila v krásné papírové krabičce. Po vyndání plastového sáčku jde vidět, že spolu se solí je přítomný i sušený heřmánek. Musela jsem jej hned rozdělat a přivonět:)

cereus a moje zkušenosti
Základní balení soli

Vrchní část sáčku jsem odstřihla….

cereus himálajská sůl
Takto vypadá sůl zevnitř sáčku

… a nasypala si trochu do dlaně.

cereus himálajská sůl
Cereus sůl

Tato sůl pochází z Pakistánu, z oblasti Paňdžáb. Patří k nejkvalitnějším solím a je maximálně čistá a 100% přírodní. Je těžena ručně a pak přebírána a omývána. Nakonec je sušena na slunci bez přidání jakýchkoliv chemikálií.

cereus himálajská sůl
Napustit vanu a jde se na to:)

Heřmánek čistí a rozjasňuje pleť. Dále má antiseptické účinky a pokožku zklidňuje. Navíc urychluje hojení. Může být využit také pro vysušení mastné pokožky nebo pro změkčení kůže.

cereus himálajská sůl
Heřmánek a himálajská sůl

Tak, koupel je téměř připravená. Jestě si dát k blízkosti vany nějaké tekutiny a jde se na to:)

cereus himálajská sůl
Sůl ve vaně…

Cereus himálajská sůl – zhodnocení

Jak asi tušíte, koupel s touto solí jsem si maximálně užila a úžasně jsem si odpočinula. Je příjemné večer, po náročném dnu, úplně vypnout a užít si 30 minut relaxace jen pro sebe. Což se mi s himálajskou solí skvěle podařilo. Proto tuto sůl rozhodně doporučuji.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
  • super relaxace
Nelíbilo se mi
  • nic mě nenapadá

x

Výrobce Cereus

Cereus je jednou z těch firem, které se specializují pouze jedním směrem. V tomto konkrétním případě se jedná o segment potravinářství, konkrétně potom o nabídku soli. Nikoliv však obyčejné a nikoliv té, která je určena na vaření.

Cereus je značkou, která na trh dodává unikátní himalájskou sůl té nejvyšší kvality. Ta se získává v oblasti Pandžáb, která se nachází v Pákistánu. Právě tato oblast je nejenom jednou z nejznámějších, ale jedná se také o oblast, ve které je sůl nejkvalitnější. Samozřejmostí je také její maximální možná čistota, ale i to, že jde o sůl stoprocentně přírodní, bez jakýchkoliv chemických nebo jiných příměsí.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea recenze: Cereus himálajská sůl
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář