Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Eco Cosmetics zubní pasta
Econea recenze: Eco Cosmetics zubní pasta

Econea recenze: Eco Cosmetics zubní pasta

by Radoslav Černý
0 komentářů

Eco Cosmetics zubní pasta je jedna z věcí, která mi sedla hned ze začátku úplně skvěle. Někdy prostě trvá, než se s danou věcí sžijete, ale tady to byl jiný příběh. Tato pasta totiž voní a chutná opravdu úžasně. Není to klasická máta, ale chuť vzniká z BIO éterického oleje černuchy, což je černý kmín, extraktu z myrhy a mořské soli.

Eco Cosmetics zubní pasta a moje zkušenosti

Zubní pastu používám s TIO kartáčkem, což je další z mých oblíbenců v koupelně. Pasta má hustou konzistenci a je jen lehce pěnivá. Má nízký koeficient abrazivity RDA, konkrétně 64,94, což znamená, že neobrušuje a nepoškozuje zubní sklovinu. Je tedy šetrná jak k zubům, tak k dásním

Eco Cosmetics zubní pasta
Skvělá kombinace kartáčku TIO a Eco Cosmetics zubní pasty

Velice příjemně se mi s pastou čistí zuby. To už jsem dlouho nezažil.

Eco Cosmetics zubní pasta
Barva pasty je trochu nezvyklá

Eco Cosmetics zubní pasta – zhodnocení

Jak jsem psal už v úvodu článku, tak tahle pasta už u mě v koupelně zůstana. S kartáčkem TIO tvoří skvělou dvojici a maximálně mi vyhovují. Chuť je velmi příjemná a svěží. Můžu vám ji maximálně doporučit.

Líbilo se mi

  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • super chuť

Nelíbilo se mi

  • nic jsem zatím nenašel

x

Výrobce Eco Cosmetics

Už název této německé značky jasně ukazuje, čím se zabývá a jakou charakteristiku mají její produkty. Označení Eco Cosmetics každého přesvědčí o tom, že se jedná o značku, která se zabývá výrobou ekologické kosmetiky. Pod tím si lze představit řadu věcí a tak značka dodává, že dodržuje standardy spojené s tím, že všechny její produkty uváděné na trh jsou stoprocentně přírodní.

Dbá na vysokou BIO kvalitu i na to, aby většina složek byla brána výhradně z rostlinných zdrojů. U řady z nich je podíl rostlinných složek stoprocentní a tak jsou vhodné i pro vegany. U těch, kde z technologického hlediska musela být použita i živočišná složka její podíl nepřesahuje 5 procent. I to ukazuje na velkou odpovědnost, kterou firma Eco Cosmetics má.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea recenze: Eco Cosmetics zubní pasta
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář