Domovská stránka » Econea » Econea recenze: EcoForce houbičky na nádobí a zkušenosti

Econea recenze: EcoForce houbičky na nádobí a zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Ecoforce houbičky na nádobí pro mě znamenaly novou zkušenost. Byl jsem zvyklý na typické levné houbičky ze supermarketu a tyto nové mi připadali hodně tvrdé. Nejdřív jsem si myslel, že tenhle nákup se asi nepovedl. Ale hned po prvním mytí se ukázalo, že mi plně vyhovují.

EcoForce houbičky na nádobí

Jak houbičky vypadají

Ecoforce Houbičky jsou v balení dvě a stojí 42 korun dohromady. Jsou na můj vkus dost bytelné, ale jak se ukázalo při mytí, tak je to dobře. Odstaňují nečistoty s přehledem a jsou i příjemné do ruky. Jde to vidět z fotek.

EcoForce houbičky na nádobí

EcoForce houbičky na nádobí – zhodnocení

Oba výše zmíněné produkty jsou vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu, tak jak je u běžně u EcoForce zvykem. Mám od nich více výrobků, třeba kartáč na nádobí, o kterém jsem psal nedávno. Nevím jak to přesně popsat, ale můj pocit je, že jsou prostě kvalitní. Uvidím, jak dlouho mi vydrží. Dám vědět:)

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • kvalitní provedení
Nelíbilo se mi
  • zatím nic

x

Výrobce houbičky EcoForce

I u Ecoforce jde o firmu s příběhem. Jedná se o britskou rodinnou firmu, která vyrábí produkty z recyklovaného materiálu, který by jinak skončil na skládkách. Je to „zelená“ firma, která dbá na to, aby vše bylo děláno udržitelně a šetrné k životnímu prostředí. Dokonce i jejich obalové materiály toto splňují.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: EcoForce houbičky na nádobí
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář