Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Ekologický skleněný hrnek Jococup [zkušenost]

Econea recenze: Ekologický skleněný hrnek Jococup [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Ekologický skleněný hrnek Jococup je ideálním pomocníkem na začátku každého dne, kdy si připravujete kávu nebo čaj a nemáte čas si je vypít doma. Nasadíte víčko a vyrazíte do světa:)

Ekologický skleněný hrnek Jococup a moje zkušenosti

Tento hrnek i další skleněné láhve a kelímky na vodu jsem testoval ve velkém testu před pár týdny. A moje zkušenosti s touto láhví jsou velmi dobré.

Velký test 7 ekologických skleněných lahví a hrnků

Dají se pořídi 3 velikosti – 227 ml je ideální na menší typ kávy. Střední hrnek o objemu 340ml je na větší porce kávy nebo třeba na čaj. Největší o objemu 454 ml je skvělý, když si chcete dopřát extra porci kávy či čaje.

ekologický skleněný hrnek jococup
Hrnek přišel zabalený v papírovém obalu

Jococupy jsou krásné a prvotřídně vyrobené s úctou k detailům. Udrží váš nápoj déle horký a díky silikonovému obalu i víčku vám bude pohodlný na pití i nošení. Speciální design víčka zajišťuje, že se vám lahodná ranní káva nerozlije a k tomu je tvarované tak, abyste do něj nenaráželi nosem.

ekologický skleněný hrnek jococup
Papírová brožurka přibalená k hrnku

Proč vůbec používat ekologické hrnky místo těch plastových? Průměrně každý z nás spotřebuje kolem 350 jednorázových kelímků za rok. Když si představíte, že tohle dělají miliardy lidí… Navíc se kelímek rozkládá až 20 let. Dále plastové kelímky nemají termoregulační vlastnosti – káva nebo čaj vám v nich hned vychladne.

Ekologický skleněný hrnek Jococup – zhodnocení

S tímto hrnkem jsem moc spokojený. Konečně mám vhodnou velikost pro kávu z automatů, když jsem na cestách. Dobře drží teplotu nápoje a pohodlně se z něj pije.

Líbilo se mi
  • moc hezký design
  • pohodlné pití
  • perfektně těsní
  • lze dát do myčky
Nelíbilo se mi
  • “problém” s recyklací borosilikátového skla

Výrobce Jococup

Jococupy jsou krásné a prvotřídně vyrobené z vysoce odolného borosilikátového skla s úctou k detailům. Udrží váš nápoj déle horký a díky silikonovému obalu i víčku vám bude pohodlný na pití i nošení. Speciální design víčka zajišťuje, že se vám lahodná ranní káva nerozlije a k tomu je tvarované tak, abyste do něj nenaráželi nosem.

Více informací na webu výrobce zde.

Jococup hrnek

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář