Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Frusack sáčky a moje zkušenosti
Econea recenze: Frusack sáčky a moje zkušenosti

Econea recenze: Frusack sáčky a moje zkušenosti

by Radoslav Černý
0 komentářů

Frusack sáčky jsou skvělou alternativou k běžným jednorázovým plastovým sáčkům, kterých jsou v supermarketech tisíce. Tento ekologický sáček je úžasný v tom, že jej po prvním použití nemusíte vyhodit, ale jde použít opakovaně. Tím pomáháte přírodě.

Frusack sáčky a moje zkušenosti

Sáček je vyroben na bázi kukuřičného škrobu a má vlastnosti běžného plastu. Jeden rozdíl tady ale je a to ten, že na konci jeho životnosti se ho lze zbavit ekologicky a to v průmyslové kompostárně.

frusack sáčky

Jedná se o český výrobek. Materiál na jeho výrobu byl ale vyroben ve Švýcarsku.

frusack sáčky

Na nošení je velice lehký, takže jej můžete mít u sebe a ani o tom nebudete vědět. Váží jen 8g, jedná se tak o zcela muší váhu.

frusack sáčky

Kolem šňůry lze nalepit čarový kód z váhy ze supermarketu tak, aby byl čitelný a zase jej pak bez problému strhnout. Lze jej taky v pohodě vyprat na 30° nebo jej umýt pod tekoucí vodou tím jej udržovat v čistotě.

frusack sáčky

Tahle milá zpráva v balení Frusacku mě příjemně zaujala:)

Frusack sáčky – zhodnocení

Koupí sáčku Frusack rozhodně neprohloupíte. Zachováte ekologicky k přírodě, protože omezíte používání jednorázových plastových sáčků a to za to stojí.

Líbilo se mi

  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • super lehký
  • snadná údržba

Nelíbilo se mi

  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Frusack

Za tímto jedinečným produktem nestojí žádná korporace ani zahraniční firma. Jsou to dvě mladé dívky, studentky medicíny, Hana Němcová a Tereza Dvořáková. Jednoho dne si prostě řekly: “Když existují znovupoužitelné tašky místo igelitek, proč nemůže existovat i alternativa k mikrotenovým sáčkům?”

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář