Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: laSaponaria pánský gel po holení a moje zkušenost

[RECENZE] Econea: laSaponaria pánský gel po holení a moje zkušenost

by Radek
0 komentářů

laSaponaria pánský gel po holení je určen pro citlivou pokožku čerstvě zbavenou vousů.

Sám se holím obden a proto potřebuji něco, co mi bude zklidňovat lehce podrážděnou pokožku.

A vypadá to, že jsem v Econee objednal dobře, protože tento jemný krém je ze směsi uklidňujících, čistě přírodních ingrediencí a rychle se vstřebává a zjemní podrážděnou pleť.

Receptura gelu je dotažená k dokonalosti tím, že pokožku hloubkově hydratuje, stimuluje regeneraci buněk, a tím potlačuje projevy stárnutí a zlepšuje celkový tón pokožky.

laSaponaria pánský gel po holení
Gel po holení od laSaponarie

Příběh značky laSaponaria je také dost zajímavý. Když byl Luigi dítě, měl sbírku mýdel a jeho rodný dům celý voněl. Pak rostl, studoval chemii a prováděl své první mýdlové experimenty. V nich spojoval znalosti své babičky Giny a nové ekologické složky. Poté potkal Lucii a před 13 lety si spolu splnili sen. Otevřeli si první laboratoř a šířili nejen ručně vyráběnou přírodní kosmetiku, ale taky osvětu. Dnes vyrábí zelenou kosmetiku pro rozmazlování od hlavy až k patě a stále v ní míchají tradice a inovace.

laSaponaria pánský gel po holení
Gel moc hezky voní a pomáhá mi zklidňovat pokožku

laSaponaria pánský gel po holení a moje zkušenosti

Myslím si, že laSaponaria vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované.

Zakladatelé laSaponaria inspirují ostatní k tomu, že existuje nejen partnerská láska, ale taky láska k přírodě, jejím zdrojům a k ostatním lidem.

laSaponaria pánský gel po holení – zhodnocení

Tento gel po holení používám moc rád. Je velice příjemný a pomáhá mi zklidňovat kůži po holení. Má pro mě příjemnou vůni a pěkně po holení chladí. laSaponaria vyrobila dobrý produkt, který moc rád doporučuji dál:)

Líbilo se mi
  • 100% z přírodních
  • v BIO kvalitě
  • používá recyklované plasty nebo bioplasty
  • silný příběh značky laSaponaria
Nelíbilo se mi
  • vyšší cena

Výrobce laSaponaria

Z velkého nadšení a velkého snu se před více než 10 lety narodila laSaponaria, vědomá laboratoř řemeslné výroby přírodní kosmetiky. Příběhy babiček, vášeň pro dobré a autentické věci, touha udělat vše pro to, aby svět po jejich zásahu zůstal trochu lepším místem. To je pár ingrediencí, které Luigi a Lucia smísili, aby mohla vzniknout tahle voňavá, od hlavy až k patě vymazlená zelená kosmetika.

laSaponaria

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
laSaponaria pánský gel po holení
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
laSaponaria pánský gel po holení
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář