Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Lavera deodorant pro muže

Econea recenze: Lavera deodorant pro muže

by Radek
0 komentářů

Lavera deodorant pro muže je úžasně svěží deodorant. A hlavně neobsahuje hliníkové soli, tolik běžné v klasických deodorantech. A také neobsahuje živočišné suroviny a nebyl testovaný na zvířatech.

Lavera deodorant pro muže a moje zkušenosti

Tento deodorant obsahuje aloe vera a tím pádem je vhodný pro citlivou pokožku. Přidaná BIO bambusová vlákna zajišťují snadnou a účinnou aplikaci a pokožku zanechají sametově hebkou. Výtažky z citrónové trávy zanechají vaše podpaží příjemně svěží a s jemnou vůní.

lavera deodorant pro muže
Duo deodorantů od Lavery

Víte, jaký je rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem? Deodorant je označení pro látku, která neutralizuje tělesný pach vznikající při pocení. Antiperspirant je zase látka, která má za úkol pocení minimalizovat. K tomu je navíc doplněn o voňavé složky, aby si s případným potem poradily.

lavera deodorant pro muže

Lavera deodorant pro muže – zhodnocení

Tento deorodant je vážně moc super. Moc hezky voní a zanechává pocit svěžesti po hodně dlouhou dobu. Můžu jej s klidným svědomím doporučit:)

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • hezky voní
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Lavera

Značka Lavera má svou domovinu v Německu, což už samo o sobě ukazuje na určitou kvalitu, které je s německými produkty spojená. Také nejde o žádnou mladou firmu, jelikož Lavera byla založena již v roce 1987 a už pár let po jejím vzniku se jednalo o celkem populárního výrobce kosmetiky. Dnes se nejedná o žádnou lokální společnost, ale jednu z několika velkých značek v segmentu bio kosmetiky. To jasně ukazuje zaměření značky. Jejím cílem je dodávat nejenom kvalitu, která skutečně prospěje, ale hlavně kvalitu, kde je kladen důraz také na to, z čeho jsou produkty složeny.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář