Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Lavera deodorant pro ženy

Econea recenze: Lavera deodorant pro ženy

by Nataša
0 komentářů

Lavera deodorant pro ženy s vůní limetky je velmi osvěžující a neobsahuje problematické hliníkové soli, které jsou obvykle běžnou složkou normálních deodorantů.

i

i

Lavera deodorant pro ženy a moje zkušenosti

Bio limetka je osvěžující nejenom pro podpaží ale i pro smysly. Bio verbena, kterou tento deodorant také obsahuje je ceněná zejména pro své uklidňující a antibakteriální účinky.

lavera deodorant pro ženy
Levara pánský a dámský deodorant

Všechny produkty od Lavery neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech. Proto jsou vhodné pro vegany a mají certifikát Vegan Society.

Tělo vylučuje množství látek, protože se tím chce čistit. Například pocení je způsob vyplavování odpadních látek. Pokud mu v tom bráníme, například tím, že používáme antiperspiranty, nutíme ho tyto odpadní látky zadržovat. Proto se jednoznačně doporučuje používání kvalitních přírodních deodorantů, spíše než antiperspirantů. A tento výrobek od Lavery je jedním z nejkvalitnějších deodorantů.

lavera deodorant pro ženy
Deodorant pro ženy

Lavera deodorant pro ženy – zhodnocení

Lavera dodorant je velmi osvěžující deodorant a cítím se s tím vážně dobře. Má skvělou vůni a je velmi zklidňující pro mou pokožku. Rozhodně jej doporučuji.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • osvěžující vůně
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Lavera

Značka Lavera má svou domovinu v Německu, což už samo o sobě ukazuje na určitou kvalitu, které je s německými produkty spojená. Také nejde o žádnou mladou firmu, jelikož Lavera byla založena již v roce 1987 a už pár let po jejím vzniku se jednalo o celkem populárního výrobce kosmetiky. Dnes se nejedná o žádnou lokální společnost, ale jednu z několika velkých značek v segmentu bio kosmetiky. To jasně ukazuje zaměření značky. Jejím cílem je dodávat nejenom kvalitu, která skutečně prospěje, ale hlavně kvalitu, kde je kladen důraz také na to, z čeho jsou produkty složeny.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea

0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář