Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Mulieres koncentrovaný čistič [zkušenost]

Econea recenze: Mulieres koncentrovaný čistič [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Mulieres koncentrovaný čistič mne hned z kraje zaujal jednou věcí a tou je obal. Je totiž kartonový. To ale není jediná věc, u které bychom se měli zastavit. Tento ekologický čistící prostředek je výjimečný i v mnoho jiných oblastech.

Mulieres koncentrovaný čistič a moje zkušenosti

Zárukou ekologičnosti je pro mě především vertifikát Natural Detergent made with Organic od EcoCertu, což je potvrzení kvality, která ani u přírodních čistících prostředků není zdaleka běžná. Znamená to například, že minimálně 95% surovin použitých k výrobě je přírodního původu. V tomto konkrétním případě je to ale celých 99,97 %!

Mulieres koncentrovaný čistič
Kartonový obal univerzálního čistícího prostředku Mulieres

Čistič je opravdu univerzální, takže s ním uklidíte doma, kde jej můžete používat na podlahu, koupelnu i záchod, troubu či gril, auto nebo okna, zvládne i kuchyňské plochy, ruční mytí nádobí a poslouží i jako ochránce rostlin před škůdci. 

Navíc tento přípravek skvěle voní po svěžím citrusu. Sám jej používám tak, že smíchám 1 plné víčko (40 ml) čističe s 10 litry vody, tak jak se to radí na stránkách Econea.

Mulieres koncentrovaný čistič

Je koncentrovaný, takže i dlouho vydrží. Pro další tipy, jak ekologicky uklízet si můžete přečíst velice praktický článek na blogu Econey.

Mulieres koncentrovaný čistič – zhodnocení

Hodně se mi líbí celý přístup Mulieres. Je o tom, že nabízejí jen 2 základní výrobky. Prvním je tento univerzální čistič a druhým je prací gel. Dva výrobky, které shrábnou do kapsy celý zástup lahviček z poliček běžných domácností. Dvě lahvičky. Víc nepotřebujete. Vyzkoušejte to a podle mě nebudete litovat:)

Líbilo se mi
  • 99,97 % přírodního složení
  • perfektně čistí
  • krásně voní
  • super-eko balení
  • přírodě rozložitelné
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

Výrobce Mulieres

Příběh estonské značky Mulieres začíná doma. Mezi chrastítky a dudlíky. Když se Merylin a Karel stali rodiči, uvědomili si, že potřebují pro své děti vytvořit zdravý a bezpečný domov. Narazili ale na problém. V obchodech nenašli žádné přírodní prostředky na praní a úklid, které by byly účinné i šetrné k citlivé dětské pokožce.

Zároveň si uvědomili, že určitě nejsou sami. Že stejný problém řeší denně i spousta dalších rodin v Estonsku, ale i jinde ve světě. A tak začala jejich mise. Netrvalo dlouho a Marylin s Karelem si začali vytvářet vlastní přípravky doma. Množství, které vyráběli, se rychle zvětšovalo úměrně s rostoucím zájmem jejich přátel a příbuzných. Dnes mají svou vlastní řadu pracích a úklidových prostředků a tisíce spokojených zákazníků.

Eko revoluce s Mulieres

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář