Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Naty slipové vložky a moje zkušenost

[RECENZE] Econea: Naty slipové vložky a moje zkušenost

by Nataša
0 komentářů

Naty slipové vložky jsem si objednala, protože ráda zkouším nové věci a když jsem viděla, že tyto vložky jsou z přírodních materiálů a dají se kompostovat, tak jsem neváhala.

V poslední době stále více používám i menstruační kalhotky, o kterých jsem psala na tomto místě.

Naty slipové vložky a moje zkušenosti

Zkoušela jsem více typů vložek z nabídky Econey a musím říct, že tyto jsou pro mě nejlepší. Při sportu jsem měla problém s Organyc slipovými vložkami, které se na okrajích ohýbaly. S Naty vložkami tento problém nemám a plně mi vyhovují.

naty slipové vložky
Duo vložek od Noty

Naty vložky jsou bez parfému a bez další chemie. Jsou savé a vyrobené z dřevité celulózy. Nepropustnou bariéru tvoří film z kukuřičného škrobu, který funguje stejně dobře jako plast, ale bez chemikálií a je dobře rozložitelný.

naty slipové vložky
Naty vložky

Jak vidíte na obrázku, tak vložky jsou naskládané v papírové krabičce a vše je recyklovatelné. To je rozdíl oproti klasickým vložkám, které jsou často baleny v několika obalech a jsou energeticky náročné na vyrobení.

naty slipové vložky
Za mě zatím nejlepší volba

Naty slipové vložky – zhodnocení

Vložky Naty jsou zatím nejlepší, které jsem na eshopu Econea našla. Jsou vhodné jak pro denní nošení, tak pro jízdu na kole nebo na sport. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě – certifikát ASTM
  • příznivá cena
  • neparfémované
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

Výrobce Naty

Marelene je obyčejná maminka dvou dětí žijící ve Švédsku. Zamýšlela se nad otázkou výroby ekologičtějších plen pro děti, aby mohla žít život, který by byl šetrnější k životnímu prostředí a ona i její rodina by mohla žít ve větším souladu s přírodou. Nakonec se jí podařilo vymyslet pleny, které jsou mnohem ekologičtější než obyčejné jednorázové plenky. Tak se Marelene stala zakladatelkou firmy Naty.

Příběh Naty

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Slipové vložky
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Naty
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář