Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Nobilis Tilia hydrofilní olej na intimní hygienu

Econea recenze: Nobilis Tilia hydrofilní olej na intimní hygienu

by Nataša
0 komentářů

Nobilis Tilia hydrofilní olej je olej pro intimní hygienu, který se používá místo mýdla či mycího gelu. Stejně jako většina olejů od Nobilis Tilia má certifikát CPK, což je jeden z nejpřísnějších certifikátů a je zárukou, že obsahuje jen nejkvalitnější rostlinné suroviny.

i

i

Nobilis Tilia hydrofilní olej a moje zkušenosti

Tento olej obsahuje tea tree olej a směs éterických olejů s antimikrobiálními i zklidňujícími účinky, které pomáhají udržovat přirozené pH pokožky.

nobilis tilia hydrofilní olej
Hydrofilní olej Fema

Žádný z výrobků Nobilis Tilia neobsahuje živočišné suroviny a žádné nejsou testované na zvířatech, proto jsou tak vhodné pro vegany

nobilis tilia hydrofilní olej
Olej pro intimní hygienu

Při péči o intimní partie naneste malé množství oleje zevně při mytí či sprchování, nechte chvíli působit a omyjte. Video ukazuje, jakým způsobem hydrofilní olej používat.

Jak používat hydrofilní olej

Nobilis Tilia Hydrofilní olej – zhodnocení

Hydrofilní olej je další z výrobků Nobilis Tilia, které jsem si domů pořídila a jsem s ním velmi spokojená. Krásně zklidňuje pokožku a moc hezky voní.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Nobilis Tilia

Společnost Nobilis Tilia již více jak 20 let vyrábí poctivou přírodní kosmetiku, která je plně v souladu s životním prostředím a přírodou. Všechny produkty, které společnost vyrábí jsou vyráběny z kvalitních přírodních surovin, pocházejících z ekologického zemědělství. Výrobky se mohou pyšnit certifikátem přírodní kosmetiky a certifikátem pro BIO přírodní kosmetiku, o kvalitě produktů tak nemůže být pochyb, jelikož tyto dva certifikáty vyžadují nejpřísnější normy a požadavky pro to, aby je společnosti získali. Na Econee vyšel naprosto vyčerpávající článek o této společnosti.

Jak se vyrábí kosmetika Nobilis Tilia

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea

0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář