Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Nobilis Tilia ricinový olej

Econea recenze: Nobilis Tilia ricinový olej

by Nataša
0 komentářů

Nobilis Tilia ricinový olej je unikátní olej, který obsahuje kyselinu ricinolejovou. Ta dodává ricinovému oleji vlastnosti, které nelze najít u žádného jiného rostlinného oleje. Jedná se především o vysokou viskozitu a silné hojivé účinky.  

Nobilis Tilia ricinový olej a moje zkušenosti

Tento olej má velice bohaté využití. Dá se použít na péči o vlasy, řasy nebo obočí. Pokud máme bolavé klouby, tak stačí aplikovat formou olejových zábalů. Jestliže máme problémy s nehty, taky se hodí použít.

nobilis tilia ricinový olej
Ricinový olej od Nobilis Tilia

Olej by se neměl užívat vnitřně a pokud jej budeme nanášet na pokožku, tak bych se měl nejdříve smíchat s nějakým jiným olej, kvůli jeho vysoké viskozitě. Můžeme použít např. dýňový olej.

nobilis tilia ricinový olej
Duo ricinový a tantra olej

Ricinový olej má také posilující účinky na pleť i pokožku po celém těle. Regeneruje a udržuje v pleti vlhkost. Výrazně také redukuje stopy po jizvách a dokáže taky zbavit bradavic. Stačí je mazat dvakrát denně a bradavice postupně zcela zmizí.

nobilis tilia ricinový olej
Mám doma několik olejů od Nobilis Tilia

Je skvělý také pro posílení růstu vlasů. Pokud jej vmasírujete do vlasové pokožky a pak necháte působit přes noc, tak by měl hodně pomoct. Pomáhá taky při třepení konečků vlasů.

Masážní oleje

Nobilis Tilia ricinový olej – zhodnocení

Ricinový olej je olej s velkým množstvím využitím. Jsem ráda, že jej mám doma a velice často používám. Rozhodně jej doporučuji k vyzkoušení.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná chuť
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Nobilis Tilia

Společnost Nobilis Tilia již více jak 20 let vyrábí poctivou přírodní kosmetiku, která je plně v souladu s životním prostředím a přírodou. Všechny produkty, které společnost vyrábí jsou vyráběny z kvalitních přírodních surovin, pocházejících z ekologického zemědělství. Výrobky se mohou pyšnit certifikátem přírodní kosmetiky a certifikátem pro BIO přírodní kosmetiku, o kvalitě produktů tak nemůže být pochyb, jelikož tyto dva certifikáty vyžadují nejpřísnější normy a požadavky pro to, aby je společnosti získali. Na Econee vyšel naprosto vyčerpávající článek o této společnosti.

Jak se vyrábí kosmetika Nobilis Tilia

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea

0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář