Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Nobilis Tilia sprchový gel s avokádem

Econea recenze: Nobilis Tilia sprchový gel s avokádem

by Radek
0 komentářů

Nobilis Tilia sprchový gel s avokádovým olejem je tak trochu jiný sprcháč. Je odlišný od klasických sprchových gelů, které jsem doteď používal. Moc nepění a je má jinou konzistenci. Možná to bude tím, že mi připomíná spíš krém. Směs éterických olejů v něm totiž je stejná jako v pleťovém krému.

Nobilis Tilia sprchový gel a moje zkušenosti

Tento sporchový gel podporuje osobité aroma pánské řady. Nevysušuje pokožku, naopak ji hydratuje a zvláčňuje.

nobilis tilia sprchový gel
Pánský sprchový gel s avokádem

Jako zatím každý výrobek od Nobilis Tilie , který jsem tady na blogu testoval, neobsahuje problematické látky jako SLS, SLES a PEG. Má také certifikát CPK, což je zárukou, že obsahuje jen ty nejvíce kvalitní přírodní suroviny.

nobilis tilia sprchový gel
Jeho konzistence je podobná krému

Nobilis Tilia sprchový gel – zhodnocení

Tento sprcháč je velice příjemný při sprchování a od jiných sprchových gelů se odlišuje hlavně svým složením, konzistencí (připadá mi jako krém) a moc fajn avokádovou vůní.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příjemná vůně
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • jsem spokojený

x

Výrobce Nobilis Tilia

Společnost Nobilis Tilia již více jak 20 let vyrábí poctivou přírodní kosmetiku, která je plně v souladu s životním prostředím a přírodou. Všechny produkty, které společnost vyrábí jsou vyráběny z kvalitních přírodních surovin, pocházejících z ekologického zemědělství. Výrobky se mohou pyšnit certifikátem přírodní kosmetiky a certifikátem pro BIO přírodní kosmetiku, o kvalitě produktů tak nemůže být pochyb, jelikož tyto dva certifikáty vyžadují nejpřísnější normy a požadavky pro to, aby je společnosti získali. Na Econee vyšel naprosto vyčerpávající článek o této společnosti.

Jak se vyrábí kosmetika Nobilis Tilia

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář