Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Nobilis Tilia tantra masážní olej

Econea recenze: Nobilis Tilia tantra masážní olej

by Nataša
0 komentářů

Nobilis Tilia tantra masážní olej má za cíl zmírnit napětí a únavu a postupně uvolnit celé tělo. Má taktéž prohloubit prožitek z tantrické a erotické masáže.

i

i

Nobilis Tilia tantra masážní olej a moje zkušenosti

Má afrodiziakální účinky a oleje, jaký je tento, otevírají prostor intuici, umožňující hluboké tantrické prožitky a euforii. Zajímavé, rozhodla jsem se to vyzkoušet:)

nobilis tilia tantra masážní olej

Tantrický olej jde používat jako pěstící tělový olej pro každodenní péči o pokožku celého těla. Může se nanášet po koupeli nebo jako přípravek pro profesionální či domácí masáž.

nobilis tilia tantra masážní olej

Při jedné objednávce jsem koupila více olejů od Nobilis Tilia, každý s jiným využitím. První z nich byl ricinový olej, který je vhodný proti vráskám, pigmentovým skvrnám a má regenerační účinky. Hydrofilní olej je zase určený na intimní hygienu.

nobilis tilia tantra masážní olej
Tri olejů od Nobilis Tilia

Tantra olej má certifikaci CPK (Certifikovaná přírodní kosmetika). Je to jeden z nejpřísnějších certifikátů na světě. Je zárukou, že olej obsahuje jen ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zemědělství nebo z volné přírody.

Nobilis Tilia tantra masážní olej – zhodnocení

S tímto masážním olejem jsou masáže příjemně relaxační a úžasně si při nich odpočinu. Rozhodně tento tantra olej stojí za vyzkoušení.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Nobilis Tilia

Společnost Nobilis Tilia již více jak 20 let vyrábí poctivou přírodní kosmetiku, která je plně v souladu s životním prostředím a přírodou. Všechny produkty, které společnost vyrábí jsou vyráběny z kvalitních přírodních surovin, pocházejících z ekologického zemědělství. Výrobky se mohou pyšnit certifikátem přírodní kosmetiky a certifikátem pro BIO přírodní kosmetiku, o kvalitě produktů tak nemůže být pochyb, jelikož tyto dva certifikáty vyžadují nejpřísnější normy a požadavky pro to, aby je společnosti získali. Na Econee vyšel naprosto vyčerpávající článek o této společnosti.

Jak se vyrábí kosmetika Nobilis Tilia

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea

0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář