Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Nobilis Tilia výživný balzám na vlasy [zkušenost]

Econea recenze: Nobilis Tilia výživný balzám na vlasy [zkušenost]

by Nataša
0 komentářů

Nobilis Tilia výživný balzám jsem si koupila proto, že jsem chtěla dodat svým vlasům dobrou výživu. Tento balzám navíc podporuje rozčesávání a zabraňuje lámavosti. Jedinečné složení balzámu dodává vlasům pružnost a lesk a zásobuje vlasy esenciálními mastnými kyselinami. Taktéž je chrání a regeneruje.

Nobilis Tilia výživný balzám a moje zkušenosti

Vyvážená kompozice éterických olejů dodá vašim vlasům smyslnou vůni. Mám zkušenosti i s dalšími jejich produkty a je pravda, že voní opravdu hezky. Co se aplikace týče, tak se má se nanášet na umyté vlhké vlasy. Pak jej nechte pár minut působit a omyjte vodou.

nobilis tilia výživný balzám
Výživný balzám na vlasy

Sympatické na společnosti Nobilis Tilia je fakt, že upřednostňuje ekologicky odbouratelné suroviny a má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod. Navíc recykluje odpad a obecně přistupuje k vývoji a výrobě velmi zodpovědně.

nobilis tilia výživný balzám
Nobilis Tilia netestuje produkty na zvířatech

Většina produktů Nobilis Tilia má certifikáty CPK (Certifikovaná přírodní kosmetika) a CPK BIO. Jsou to jedny z nejpřísnějších certifikátů na světě a jsou zárukou, že takto označené produkty obsahují jen ty nejkvalitnější rostlinné suroviny z ekologického zeměděství nebo z volné přírody.

Nobilis Tilia výživný balzám – zhodnocení

S tím balzámem jsem velmi spokojená, hezky voní a dobře se mi po něm rozčesávají vlasy. Mohu jej s klidným svědomím doporučit.

Líbilo se mi
  • certifikovaná přírodní kosmetika
  • hezky voní
  • je BIO
  • netestované na zvířatech
Nelíbilo se mi
  • jsem spokojená

Výrobce Nobilis Tilia

Nobilis Tilia neboli krásná lípa je ryze českou společností, která už přes 20 let vyrábí vysoce kvalitní přírodní kosmetiku v harmonii s planetou – aby pěstování krásy a zdraví člověka nenarušilo pěstování krásy a zdraví přírody. Vvyužívají poctivé suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina produktů je certifikována jako přírodní kosmetika (certifikát CPK) nebo BIO kosmetika (CPK BIO). Společnost ctí ruční práci. Nobilis Tilia se zavázala nikdy nesnižovat kvalitu kvůli ceně.

Produkty Nobilis Tilia jsou koncipovány tak, aby pečovaly nejen o tělo, ale také o duši. Proto se firma velmi výrazně věnuje aromaterapii, spolupracuje s řadou světových odborníků a neustále zkoumá nové a nové kombinace a cesty, jak co nejúčinněji používat éterické oleje v rámci kosmetiky a péče o tělo

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář