Domovská stránka » Econea » Econea recenze: OnlyBio tekuté mýdlo [zkušenost]

Econea recenze: OnlyBio tekuté mýdlo [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

OnlyBio tekuté mýdlo byla trefa do černého. Občas si koupíte domů něco, co se fakt povede a moc rádi to používáte. A tohle přesně se stalo mně s tímto mýdlem. Pojďme se na něj podívat zblízka.

OnlyBio tekuté mýdlo a moje zkušenosti

Tohle OnlyBio mýdlo se o vaše ruce postará kompletně – zregeneruje, ochrání před stárnutím pokožky a posílí. Garantuje 99 % čistě přírodních surovin. Staví na technologii biorafinace surfaktinu z řepky, který výrobce používá jako první na světě a čerpá z lokálních zdrojů.

onlybio tekuté mýdlo
OnlyBio mýdlo na ruce

Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy dětí i dospělých. U všech produktů garantuje obsah minimálně 99 % čistě přírodních surovin. Ty také z velké míry pochází z lokálních zdrojů. Pyšní se certifikací EcoCert – Cosmos Natural.

onlybio tekuté mýdlo
Skleněná láhev je super

Fytosteroly z oleje vyživují, podporují produkci kolagenu a regenerují. Kvalitní slunečnicový olej  má silně regenerační účinky, podporuje hojení a chrání před projevy stárnutí pokožky. Glycerin se zase postará o jemnost a hebkost na dotek.

A jak správně mýdlo používat? Naneste malé množství přípravku přímo na pokožku, napěňte a opláchněte čistou vodou.

OnlyBio tekuté mýdlo – zhodnocení

Toto mýdlo ve skleněném obalu se opravdu povedlo. Používám jej denně a nemůžu si jej vynachválit. Je z 99% z přírodních složek, má certifikáty Cosmos Narutal a Vegan Society. Navíc hezky voní a ruce jsou s ním jak v bavlnce:)

Líbilo se mi
  • 99 % přírodních složek
  • certifikát Cosmos Natural
  • certifikát Vegan Society
  • z lokálních surovin
  • používá kvalitní oleje
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

Výrobce OnlyBio

Za značkou OnlyBio stojí polská firma Laboratorium Naturella. Maximální profesionalita a neustálé vzdělávání se ve svém oboru jsou vepsány hluboko v její DNA. Je totiž zároveň biotechnologickou laboratoří, která se zabývá vývojem a výzkumem. Pečlivě vyvíjí a vyrábí přírodní kosmetiku pro péči o tělo a vlasy dětí i dospělých

V kořenech této značky se ukrývá příběh velkého procitnutí. O tom, jak lidé pracující 20-30 let ve vedoucích pozicích tradičních kosmetických, technologických a biochemických firem, vložili své cenné dovednosti a zkušenosti do něčeho, co má smysl. Sami z první ruky poznali, jak škodlivý dopad na životní prostředí i zákazníky samotné mají tradiční kosmetické přípravky. Proto se rozhodli svou expertízu obrátit v dobro – začít dělat věci jinak. Lépe. 

Co OnlyBio dělá?

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář