Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Organyc gel pro intimní hygienu
Econea recenze: Organyc gel pro intimní hygienu

Econea recenze: Organyc gel pro intimní hygienu

by Nataša
0 komentářů

Organyc gel pro intimní hygienu používám už více jak měsíc a rozhodla jsem se sepsat svoje zkušenosti. Objednala jsem si současně více výrobků od Organycu, abych je mohla vyzkoušet naráz. Spolu s tímto gelem jsou to i vložky a vlhčené ubrousky. O těch píšu v samostatných článcích.

Organyc gel pro intimní hygienu a moje zkušenosti

Tento gel nemá žádnou specifickou vůni a je čirý. Při nanesení na pokožku moc nepění, pěna je jen malá. Je také jednoduché jej pak smýt. Na pokožce a na ruce zůstává jen jenmá vůně. To je velmi příjemné.

Organyc gel pro intimní hygienu
Organyc gel

Po použití gelu mám pocit čistoty. Stejně tak nepotřebuji mnoho gelu, i málo stačí na umytí.

Organyc gel pro intimní hygienu
Organyc gel pro intimní hygienu

Organyc gel pro intimní hygienu – zhodnocení

Organyc gel používám už cca 5 týdnů a nemohu si jej vynachválit. Je velmi příjemné jej používat. Můžu jej s radostí doporučit.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • šetrný k pokožce
  • příznivá cena
  • příjemný pocit po aplikaci
Nelíbilo se mi
  • vše v pořádku

x

Výrobce Organyc

Značka Organyc pochází z Itálie a vyrábí ženskou a dětskou intimní hygienickou kosmetiku z certifikované BIO bavlny. Její výrobky jsou hypoalergenní a bělené jen peroxidem vodíku. Vložky, tampony i všechny ostatní produkty Organyc jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné. Navíc krabičky od všech výrobků Organyc jsou z recyklovaného papíru.

Firma Corman, která stojí za značkou Organyc garantuje, že jejich výrobky neobsahují palmový olej nebo jeho deriváry. Produkty Organyc jsou úžasné nejen pro pro ženy a děti, ale také pro přírodu. Pěstování bavlny v BIO kvalitě totiž nezatěžuje životní prostředí tak, jako běžné pěstování bavlny.

Organyc gel pro intimní hygienu

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Organyc gel pro intimní hygienu
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář