Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Organyc slipové vložky a moje zkušenosti
Econea recenze: Organyc slipové vložky a moje zkušenosti

Econea recenze: Organyc slipové vložky a moje zkušenosti

by Nataša
0 komentářů

Organyc slipové vložky jsem si objednala společně s intimním gelem a vlhčenými ubrousky. Chtěla jsem výrobky Organycu otestovat naráz a poté napsat recenze na všechny produkty dohromady.

Organyc slipové vložky a moje zkušenosti

Tyto vložky jsou opravdu tentké a téměř neviditeln, proto dovolují pokožce přirozeně dýchat a pomáhají ji zklidňovat. Hodně oceňuji to, lepící část vložky nezůstává na spodním prádle a nešpiní ji. U některých vložek jsem s tím totiž měla problém. Dále se mi líbí té, že jsou neparfémované a tudíž jsou vhodné pro citlivou pokožku

Organyc slipové vložky

Vložek je v krabičce 24 kusů.

Organyc slipové vložky

Je příjemné je používat, mám pocit čistoty a jsou jemné. Mají ideální velikost a za normálních podmínke je příjemné je velice je používat. Mají také skvělou absorbci. Mohu je používat jak na běžné denní nošení, tak na poslední dny periody.

organyc slipové vložky

Nevhodné na sport

Je tu ale jedna věc, která se mi neosvědčila. Vložky mají 2 vrstvy a jedna z nich, ty širší se při sportu shrnuje a necítím se pak pohodlně.

organyc slipové vložky

Zde na fotce jde vidět, že se okraje shrnujují a to je při sportovní aktivitě špatně.

organyc slipové vložky

Stává se mi to při delším chození a při jízdě na kole. Prostě při sportu obecně. Vyzkouším proto i jiné vložky z Econea eshopu.

organyc slipové vložky

Zde jsem pro představu vyfotila vložku Organyc a vložku, kterou používám při sportu. Vložka vhodná na sport má pouze jednu vrstvu a neshrnuje se.

slipové vložky

Výše jde vidět shrnutí vložky Organyc….

slipové vložky

… a zde ohnutí vložky na sport.

Organyc slipové vložky – zhodnocení

S vložkami Organyc jsem velmi spokojená, pokud se jedná o běžné nošení. Při sportovní aktivitě se ukázaly jako nevhodné. Mají příjemnou lehkou vůni a nejdou téměř vidět. Pokud s nimi nechcete sportovat, tak vám je mohu doporučit.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • nenechává lepidlo na spodním prádle
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • nevhodné na sport

x

Výrobce Organyc

Značka Organyc pochází z Itálie a vyrábí ženskou a dětskou intimní hygienickou kosmetiku z certifikované BIO bavlny. Její výrobky jsou hypoalergenní a bělené jen peroxidem vodíku. Vložky, tampony i všechny ostatní produkty Organyc jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné. Navíc krabičky od všech výrobků Organyc jsou z recyklovaného papíru.

Firma Corman, která stojí za značkou Organyc garantuje, že jejich výrobky neobsahují palmový olej nebo jeho deriváry. Produkty Organyc jsou úžasné nejen pro pro ženy a děti, ale také pro přírodu. Pěstování bavlny v BIO kvalitě totiž nezatěžuje životní prostředí tak, jako běžné pěstování bavlny.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea recenze: Organyc slipové vložky
Celkové hodnocení autora
41star1star1star1stargray
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář