Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Organyc vlhčené ubrousky
Econea recenze: Organyc vlhčené ubrousky

Econea recenze: Organyc vlhčené ubrousky

by Nataša
0 komentářů

Organyc vlhčené ubrousky používám už cca 5 týdnů a rozhodla jsem se sepsat svoje zkušenosti. Objednala jsem si současně více výrobků od Organycu, abych je mohla vyzkoušet naráz. Spolu s tímto gelem to jsou i vložky a intimní gel . O těch také píšu v samostatných článcích.

Organyc vlhčené ubrousky a moje zkušenosti

Jako první věc, co mne napadá je, že ubrousky jsou malé a mohu je nosit všude s sebou v kabelce. Pro běžné denní používání se hodí velmi dobře, je totiž možné zalepit otvor, kterým lezou ubrousky ven a používat jej znovu. Funguje to velmi dobře, uzávěr pořád lepí i po mnoha otevřeních.

organyc vlhčené ubrousky

Ubrousek je také dostatečně pevný a neroztrhne se. Zkoušela jsem to opravdu poctivě:) Má také velmi jemnou vůni, kterou mám ráda. Vůně není intenznivní, je tak akorát. A nesmím zapomenou ma příjemný pocit na kůži, který po použítí ubrousků mám.

organyc vlhčené ubrousky
Organyc vlhčené ubrousky

Co se týče složení, tak Organyc vlhčené ubrousky neobsahují chlór, parabeny ani alkohol. Jsou tedy velmi šetrné k vaší pokožce. Jejich výroba je ze 100% bavlny a navíc obsahují výtažek z BIO heřmánku a měsíčku lékařského. Heřmánek mám zvlášť ráda.

Organyc vlhčené ubrousky – zhodnocení

Tyto ubrousky se mi velmi osvědčily. Jsou malé a mohu je mít stále při sobě, jemně voní a mám s nimi pocit čistoty. Vyzkoušejte je také, věřím, že budete spokojené jako já:)

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • vhodná velikost do kabelky
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Organyc

Značka Organyc pochází z Itálie a vyrábí ženskou a dětskou intimní hygienickou kosmetiku z certifikované BIO bavlny. Její výrobky jsou hypoalergenní a bělené jen peroxidem vodíku. Vložky, tampony i všechny ostatní produkty Organyc jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné. Navíc krabičky od všech výrobků Organyc jsou z recyklovaného papíru.

Firma Corman, která stojí za značkou Organyc garantuje, že jejich výrobky neobsahují palmový olej nebo jeho deriváry. Produkty Organyc jsou úžasné nejen pro pro ženy a děti, ale také pro přírodu. Pěstování bavlny v BIO kvalitě totiž nezatěžuje životní prostředí tak, jako běžné pěstování bavlny.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea recenze: Organyc vlhčené ubrousky
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář