Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Purity Vision bambucké máslo

Econea recenze: Purity Vision bambucké máslo

by Nataša
0 komentářů

Purity Vision bambucké máslo je na webu Econey označováno jako malý zázrak, který zvládne každou situaci. Takže jsem se rozhodnula toto odvážné tvrzení ověřit a máslo jsem si objednala domů:)

Purity Vision bambucké máslo a moje zkušenosti

Toto bambucké máslo je plné vitamínů a minerálů a představuje také nejčistší podobu bambuckého másla. Jeho složení 100% Bio a nerafinované. Jeho konzistence je krásně krémová a díky tomu se velice snadno nanáší. Navíc má velmi příjemnou oříškovou vůni.

purity vision bambucké máslo
Purity Vison Bio bambucké máslo

Máslo se perfektně se hodí pro péči o obličej. Můžete jej ale použít při péči o tělo a vlasy. Uplatnění najde i jako lék na drobné ranky. No a nakonec se dá použít i v kuchyni.

Pochází z východní Afriky z plodů máslovníku afrického. Na výrobě tohoto másla se podílí místní zemědělci i se svými rodinami v duchu Fair Trade principů.

purity vision bambucké máslo
Jeho využití je všestranné

Bambucké máslo je nezbytnou ingrediencí v kosmetických přípravcích používaných v luxusních lázních a zkrášlovacích ústavech pro ty nejnáročnější klienty. Sama jsem jej používala již v minulosti, ale tenhle kousek od Purity Vision je lepší v tom, že je 100% Bio a vůně je příjemnější.

purity vision bambucké máslo
S bambuckým máslem jsou koupila i kokosový olej

Purity Vision bambucké máslo – zhodnocení

Tohle máslo používám na obličej a na tělo. Je krásně krémové a příjemně se nanáší na pokožku. Taky krásně voní.

Máslo se skvěle hodí i na cestování, protože je užitečné na mnoho věcí. Stačí jej malé množství a proto dlouho vydrží. Jediná nevýhoda by se našla. Je mastnější, takže když jej večer nanesete na obličej, tak vám může trochu zamastit vlasy.

Jinak je naprosto skvělé a jako třešnička na dortu je, že je 100% Bio. Mohu jej maximálně doporučit:)

Líbilo se mi
  • všestranné využití
  • šetrné k přírodě
  • krásná oříšková vůně
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • je mastnější a může přes noc zamastit vlasy

x

Výrobce Purity Vision

Purity Vision je česká značka, která už 10 let usiluje o spojení starého a tradičního, s novým a neotřelým. Za svůj cíl si bere nabídnout maximální kvalitu, kterou si zároveň může dovolit každý. Je to značka, která pomáhá. Podporuje sociální projekty v rozvojových zemích a zároveň neustále sleduje trendy v péči o lidské zdraví.

“Pracujeme dnem i nocí, abychom vám přinesli nové výrobky. Vyvíjíme nové technologie pro získání prémiové kvality všech ingrediencí. Naším cílem je dosáhnout maximálního účinku za použití pouze 100% přírodních surovin.”

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea

0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář