Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Yellow&Blue gel do myčky [zkušenost]

Econea recenze: Yellow&Blue gel do myčky [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Yellow&Blue gel do myčky jsem do své domácnosti objednal proto, abych koupil něco více ekologického a taky ekonomičtějšího než jsou klasické tablety. Před zhruba rokem jsem koupil tablety od Ecozone a byl jsem s nimi spokojený. Když ale došly a měl jsem objednávat nové, tak jsem si uvědomil, že bych mohl vyzkoušet i něco nového.

Yellow&Blue gel do myčky a moje zkušenosti

Produktů od Yelloě&Blue mám doma několik a tak volba padla na jejich produkt. Byla možnost koupit 1litrové nebo 5litrové balení a já jsem sáhnul po tom větším. Je to peknej macek a proto, abych mohl gel normálně lít do myčky jsem jej musel přelít do menší láhve.

yellow&blue gel do myčky
Velká krabice s gelem do myčky

Základem tohoto gelu je výtažek z mýdlových ořechů v bio kvalitě získaný nejšetrnější metodou extrakce za studena. Poradí si pak i se silně znečištěným nádobím.

yellow&blue gel do myčky
Yellow&Blue prací gel

Velké balení je ekologičtější i ekonomičtější, které poštou přijde v praktickém bag-in-boxu, se kterým se snadno dávkuje a který obsahuje méně obalových materiálů. Navíc neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, umělé parfémy, barviva. 

Yellow&Blue gel do myčky – zhodnocení

Tento gel do myčky neobsahuje fosfáty, které slouží k „vychytávání“ minerálních složek z vody. To je ten největší rozdíl mezi ním a klasickými konvenčními prostředky. Rád jej používám a mohu vám jej s klidem doporučit.

Líbilo se mi
  • neobsahuje fosfáty
  • výtažek z mýdlových ořechů v BIO kvalitě
  • nádherně voní
  • hodí i pro alergiky, ekzematiky nebo nejmenší miminka
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

Výrobce Yellow&Blue, společnost Tierra Verde

Tierra Verde, která vyrábí prostředky Yellow&Blue a Catz&Dogz, a pod vlastní značkou dováží tašky, ručníky a sáčky Casa Organica nebo Mama Natura a také menstruační kalíšky Gaia Cup, je ryze českou firmou. Veškerou drogerii vyrábí v Brně a podle nás je nejčistší českou značkou ekodrogerie.

Dbá přitom na minimalizaci odpadů, vše recykluje. Žádné výrobky ani substance nebyly testované na zvířatech a neprodáváme žádné produkty se živočišnými surovinami.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář