Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Yope sprchový gel a moje zkušenosti

Econea recenze: Yope sprchový gel a moje zkušenosti

by Radek
0 komentářů

Yope sprchový gel obsahuje přírodní extrakt z kokosu a tím krásně voní a příjemně osvěžuje. Kůže po sprchování díky tomu zůstává pěkně měkká a jemná. Navíc obal je moc hezký:)

Yope sprchový gel a moje zkušenosti

Tento sprcháč používám denně a to, čeho si cením nejvíce je jeho příjemná vůně a pocit po sprchování. Při výběru pro mě byly důležité také další věci. Hlavně to, že obsahuje 93 % přírodních surovin a má neutrální pH. Je fajn vědět, že Yope produkty neobsahují žádné zbytečnosti navíc, přesto jsou účinné. Díky již zmíněnému neutrálnímu pH gel nezpůsobuje podráždění ani vysoušení a je tak vhodný i pro velmi citlivou pokožku.

yope sprchový gel

Dnes je velice běžné, že šampóny nebo sprchové gely obsahují přísady jako jsou např. SLES (Laurethsulfát sodný), které způsobují pěnění. To ale není případ tohoto sprchového gelu. Ten je bez těchto zbytečných přísad.

Yope sprchový gel – zhodnocení

Můj celkový pocit z tohoto sprcháče je, že jej velice rád používám. Z Econey jsem vyzkoušel již více sprchových gelů, ale u tohoto, zdá se, již zůstanu. Sednul mi prostě nejvíce.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • hezká vůně
Nelíbilo se mi
  • rád bych koupil větší balení

x

Výrobce Yope

V Yope si říkali, jak zabránit tomu, aby byla kůže po několika mytích denně nepříjemně suchá a napnutá. Příčinou může být chlór, roční období nebo tekuté mýdlo. A právě na mýdla se v Yope zaměřují.

Přírodní kosmetika značky Yope je přírodními složkami protkaná skrz naskrz. Kromě toho vám nabídne nádherné a nevšední vůně. Produktová řada této kosmetiky je charakteristická tím, že se snaží o pokud možno jednoduché složení. Čím je totiž složení produktů jednodušší, tím je v něm méně zbytečností a je více šetrný k nám i k životnímu prostředí. Jak z pohledu výroby a zdrojů, tak z pohledu přirozeného rozkladu jednotlivých složek v přírodě.

Přes snahu o jednoduché složení jsou produkty vysoce účinné. A každý kosmetický výrobek je v poutavém obalu s krásnou osobitou grafikou, která vám zvedne náladu.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea recenze: Yope sprchový gel
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář