Domovská stránka » Econea » Econea recenze: You & Oil zubní pasta [zkušenost]

Econea recenze: You & Oil zubní pasta [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

You & Oil zubní pasta se jako novinka objevila na stránkách Econey, tak jsem si řekl, že ji trochu prozkoumám. Došla mi totiž zrovna moje oblíbená zubní pasta s černuchou, tak jsem si řekl, proč ne.

You & Oil zubní pasta a moje zkušenosti

Říkal jsem si, co je na této pastě tak unikátního, že stojí 3x více, než výše zmíněná pasta. Ale objednal jsem ji, vyzkoušel (nechutná špatně) a pak začal studovat podrobnosti. Podle výrobce je pasta zcela přírodní a díky aktivnímu kokosovému uhlí pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.

You & Oil zubní pasta
You&Oil zubní pasta

Kombinuje esenciální oleje a rostlinné výtažky s pozitivním účinkem na zuby a dásně. A opravdu hezky voní, to mi přišlo zajímavé. Minerální voda bohatá na hořčík, vápník, sodík či draslík posiluje sklovinu a bojuje se zubními kazy.

You & Oil zubní pasta
100% přírodní zubní pasta

Co se týče složení kosmetiky, tak zajímavý článek jde najít na blogu Econey. Není potřeba nosit v hlavě tuny znalostí, ani být kdovíjaký odborník. Jen musíte vědět, jaké informace hledat a kde je hledat. A právě to (a nejen to) se v článku dozvíte.

You & Oil zubní pasta
Obsahuje esenciální oleje

Tato pasta, stejně jako ostatní produkty You & Oil neobsahují palmový olej ani jeho deriváty. Na toto téma jsem napsal mnoho článků v sekci Palmový olej, takže vím, jaký je to problém.

You & Oil zubní pasta – zhodnocení

Pasta mě dost překvapila, protože jsem nečekal, že by se někdo tak pečlivě zabýval něčím “tak obyčejným”. Moc dobře chutná a má skvělé účinky na bělost zubů. Mentol a esenciální oleje ze skořicové kůry a mandarinky pak zanechávájí v ústech dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti. Navíc neobsahuje fluor. Takže ji určitě vyzkoušejte:)

Líbilo se mi
  • 100% přírodní
  • bioaktivní
  • léčivá
  • veganská
Nelíbilo se mi
  • cena je vysoká

Výrobce You & Oil

Mladičká značka přírodní kosmetiky You & Oil má svou kolébku v Litvě. Zrodila se pod rukama Birutė Nastaravičiūt, podnikavé ženy a matky čtyř dětí, které na trhu chyběl dostatek opravdu kvalitních přírodních produktů. A podařilo se jí něco neobyčejného.

Vytvořila úžasnou symbiózu síly rostlin s léčebnými účinky aromaterapie. Její výrobky na bázi přírodních olejů a bioaktivních látek podporují přirozené procesy a funkce pokožky. V kombinaci s bioaktivními esenciálními oleji pak pomáhají také při obnově zdraví.

Výrobní proces v You&Oil

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář