Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: ReSack nákupní taška a moje zkušenost

[RECENZE] Econea: ReSack nákupní taška a moje zkušenost

by Radek
0 komentářů

ReSack nákupní taška je další z mých oblíbených tašek na nákupy.

Oproti tašce od Českého západu, se nedá nosit na ramenu, takže ji používám na nošení menších věcí nebo malých nákupů.

Typicky ji používám, když si do auta beru malou svačinu a vodu v láhvi Retap.

ReSack nákupní taška a moje zkušenosti

Od ReSacku používá už jejich pytlíky na ovoce a zeleninu, které jsem koupil v minulém nákupu. Tato taška je velmi pevná a je vyrobená z bio bavlny. Výrobce udává, že se při praní může srazit a to až o 10%. Prát jdou na 30°C.

resack nákupní taška

Jejich používáním velice šetříte životní prostředí, protože nemusíte používat jednorázové igelitové tašky. Sám jsem to taky dělal spoustu let, ale naštěstí jsem s tím přestal. Více si o tom můžete přečíst v mém příběhu nebo v článku o zero waste chybách, které jsem ještě donedávna dělal.

ReSack nákupní taška – zhodnocení

Všechny výrobky ReSacku jsou vyprodukované za férové mzdy. Navíc mají certifikát GOTS – Global Organic Textile Standard, světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě. Ten zaručuje plnění velmi přísných kritérií jak při pěstování surovin, jejich zpracování, výrobě i označení produktů a to jak z hlediska ochrany přírodních zdrojů, tak i pracovních podmínek pro dělníky.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • dobře se nosí
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

Výrobce ReSack

Příběh firmy Re-Sack začal v roce 2010, když Sjoerd van der Helm, zakladatel firmy, byl na praxi v Los Angeles. Tam si všiml, že vláda zakázala rozdávání plastových pytlíčků na ovoce a zeleninu, které jsou všude v Evropě v obchodech běžné. Rozhodl se tedy vytvořit značku Re-Sack a distribuovat v Evropě znovupoužitelné sáčky, které jsou vyrobené z biobavlny a hravě nahradí stovky těch jednorázových.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Nákupní taška
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
ReSack
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář