Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Sonett tekuté mýdlo

Econea recenze: Sonett tekuté mýdlo

by Radoslav Černý
0 komentářů

Sonett tekuté mýdlo používám denně už cca 14 dní. Můžu vám říct, že hezky voní:) To ale není to hlavní proč jsem se rozhodnul zainvestovat do tohoto tekutého mýdla. V první řadě jsem chtěl koupit velké balení, abych co nejméně zatížil přírodu. V druhé řadě jsem si přečel příběh společnosti Sonett a to mě naprosto dostalo.

Sonett tekuté mýdlo a moje zkušenosti

Sonett tekuté mýdlo

Šetrný k přírodě

Při výrobě jejich produktů zásadě nepoužívají nebezpečné chemikálie a nic co by mohlo ohrozit naše zdraví. Vybírají jen prověřené suroviny, takže vše je pak 100% rozložitelné v přírodě. Dále je vše v BIO kvalitě a veškeré ingredience jsou energeticky velice silné.

Sonett tekuté mýdlo

Sonett tekuté mýdlo – zhodnocení

Celý přístup zapadá přesně do mého konceptu nezatěžovat naši planetu více než je nutné. Sonett jde ještě dál a snaží se jí čistit. Jsem se Sonnet mýdlem spokojený a mohu jej doporučit.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Sonett

Sonett je německá firma, kterou založili už v roce 1977. U jejího vzniku stál přírodovědec Johannes Schnorr, který odhalil obrovské znečištění podzemní vody v Německu díky pracím práškům. A rozhodnul se s tím něco udělat. Jejich mottem je: “Vodu oživovat, ne znečišťovat”.

Pokud si o této společnosti chcete přečíst více, tak můžete tady. Veškeré výrobky od Sonettu najdete zde.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea


Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Sonett tekuté mýdlo
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář