Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Sonett WC čistič cedr a citronela BIO

Econea recenze: Sonett WC čistič cedr a citronela BIO

by Radoslav Černý
0 komentářů

Sonett WC čistič je další z výrobků, který jsem si objednal ve své první objednávce do Econea.cz. Mám z používání výrobků Sonnet velmi dobrý pocit, protože se jedná o opravdu ekologickou variantu čistících prostředků. A tento WC čistič není výjimkou. Výrobce garantuje 100% odbouratelnost svých výrobků. A já tak mám dobrý pocit vždyčky, když je používám:)

Sonett WC čistič a moje zkušenosti

Nanášený čistič na míse pěkně drží, což je způsobeno přírodním zahušťovadlem. Navíc hezky čistí všechnu špínu. Výrobce udává, že účinně rozpouští a odstraňuje močové usazeniny a krásně voní, což můžu potvrdit. Vůně cedru a citronely je příjemná.

Směs přírodních BIO esenciálních olejů s obsahem silic jehličnatých stromů zajišťuje účinné ničení bakterií a zároveň svěží vůni.

Sonett WC čistič

Sonett WC čistič – zhodnocení

Tento čistič velice příjemně voní a rád jej používám. Dobře také čistí, což je u čističe důležitá vlastnost:) Mohu jej s klidným svědomím doporučit.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Při používání všech těchto ekologických výrobků se cítím vážně dobře, protože dělám něco pro naši planetu. A speciálně u výrobků od Sonettu, protože je to ta nejvyšší kvalita, kterou lze v ČR sehnat. Používám od nich i tekuté mýdlo, o kterém jsem psal před časem.

Výrobce Sonett

Sonett je německá firma, kterou založili už v roce 1977. U jejího vzniku stál přírodovědec Johannes Schnorr, který odhalil obrovské znečištění podzemní vody v Německu díky pracím práškům. A rozhodnul se s tím něco udělat. Jejich mottem je: „Vodu oživovat, ne znečišťovat“.

Pokud si o této společnosti chcete přečíst více, tak můžete tady. Veškeré výrobky od Sonettu najdete zde.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Sonett WC čistič
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář