Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Econea: Taška Český západ se slonem

[RECENZE] Econea: Taška Český západ se slonem

by Radek
0 komentářů

Taška Český západ tvoří při mém nakupování nerozlučného parťáka se sáčky na ovoce a zeleninu Hanabrand a Ekošáčky.

Velice pohodlně se mi nosí na ramenu, skvěle vypadá a je z kvalitního materiálu.

Už si bez ní nakupování nedovedu představit. Vyhovuje mi její velikost, protože se mi tam vždy vleze celý nákup.

Taška Český západ – moje zkušenost

Taška je vyrobena z bavlny a lnu a dává vám úplně jiný pocit než plastová taška. Je příjemná na dotek a hned cítíte, že materiál je kvalitní a něco vydrží. Navíc ji nemusíte používat jen na nákupy, ale hodí se skvěle na pláž nebo pro děti do školy.

Taška Český západ

Taška Český západ – zhodnocení

Dá se prát na 40°C. Proto nahradí stovky jednorázových tašek ze supermarketu. Jsem rád, že jsem na to konečně taky přišel, jak si můžete přečíst v mém článku o zero waste. A krom toho, že používání plátěných tašek má pozitivní vliv na životní prostředí, tak to šetří i peníze.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • hezký vzhled
Nelíbilo se mi
  • vše ok

Výrobce Český západ

Obecně prospěšná společnost Český západ působí v sociálně vyloučených, převážně romských lokalitách na Toužimsku a Tepelsku v Karlovarském kraji. Snaží se napomoci, aby obyvatelé těchto komunit měli život ve svých rukou a nebyli závislí na pomoci zvenčí. Chce prakticky přispívat k odstraňování sociálního vyloučení, projevů xenofobie a rasové nesnášenlivosti.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Taška se slonem
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Český západ
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář