Domovská stránka » Econea » Econea recenze: The Greatest Candle in the World

Econea recenze: The Greatest Candle in the World

by Radek
0 komentářů

Svíčka The Greatest Candle in the World dorazila v mé třetí objednávce od Econea.cz. Celá krabice díky ní úžasně voněla. Podle názvu jsem očekával velkou svíčku, ale dorazila hezká středně veliká krabička. Greatest tady neznamená velikost, ale to, že je úžasná:)

The Greatest Candle in the World a moje zkušenosti

Na prvním obrázku můžete vidět, jak krabička vypadá. Celé balení obsahuje jednu svíčku a dvě náplně a knoty, ze kterých se udělá nová svíčka. Každá by měla hořet cca 30 hodin. Při psaní této recenze mi první z nich hoří v pokoji už pár hodin a téměř nic z ní neubylo, takže to asi bude pravda:)

The Greatest Candle in the World

Sklo okolo svíčky je bíle a celá svíčka vypadá hezky minimalisticky. Vybral jsem si vůni s jablkem a myslím, že jsem nevybral špatně. Vůně je moc hezká a příjemná.

The Greatest Candle in the World

Takto vypadají pytlíčky a knoty, které jsou v krabičce se svíčkou. Jsem zvědavý, jak si poradím s výrobou nových svíček. Na stránkách Econea ale píšou, že to není nic složitého. Má se použít jakýkoliv kuchyňský rostlinný olej a to ideálně už použitý.

The Greatest Candle in the World

Návod od spoluzakladatele firmy je vidět zde ve videu:

The Greatest Candle in the World – zhodnocení

Svíčka moc hezky voní a jsem rád, že jsem si ji koupil. Navíc mi už brzo dojde a tak budu doplňovat z přiložené náplně.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • příznivá cena
  • velmi hezká vůně
Nelíbilo se mi
  • jsem spokojený

x

Výrobce svíčky

Značka pochází z Portugalska a disponuje patentovanou technologií Oil2Wax. Ta umožňuje během pár minut přeměnit použitý kuchyňský olej na dlouhohořící přírodní svíčku. Technologie je zcela bezpečná jako pro lidské zdraví, tak pro životní prostředí.

Značku založilo několik surfařů poté, co si uvědomili, že když vylezou z vody po ježdění na vlnách, cítí na svém těle lehký olejový film. Průzkumem zjistili, že část je způsobena použitými kuchyňskými oleji, které se i přes čističky dostanou do moře.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: The Greatest Candle in the World
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář