Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Urtekram kokosový šampon
Econea recenze: Urtekram kokosový šampon

Econea recenze: Urtekram kokosový šampon

by Radoslav Černý
0 komentářů

Urtekram kokosový šampon jsem si objednal na základě prvního mailu z Econea.cz. Obsahuje kokosový nektar a extrakt ze sedmikrásky. V minulosti jsem používal šampón, které jsem si vždy kupoval v supermarketu a ty mají jednu zajímavou vlastnost. Hodně pění a já jsem tak měl pocit, že jsou hodně kvalitní. Tato představa je ale dost, jak se ukázalo, vzdálená pravdě. Více si o tomto paradoxu můžete přečíst na blogu Econea.cz.

Urtekram kokosový šampon a moje zkušenosti

Jak jsem se dočetl, tak tento šampón pochází z Dánska a má certifikaci EcoCert. Nic mi to neříkalo a tak jsem se rozhodnul to prozkoumat. Znamená to například, že minimálně 10% procent surovin celkem, které jsou použity na výrobu musí být v BIO kvalitě. Nebo že tyto produkty nesmějí být testované na zvířatech.

Urtekram kokosový šampon

Zmínil jsem se o tom, že šampón je dánský. Vyrobila ho společnost Urtekram, která má krom jiného v sortimentu např. sprchové gely nebo pasty. Zmiňuji se o tom v mých dalších recenzích.

Urtekram kokosový šampon – zhodnocení

Můj celkový pocit z používání tohoto šamponu je velmi dobrý. Když pominu ten prvotní zážitek s ne moc velkým pěněním:) Napodruhé jsem si ho dal víc a pěnil už dost. Vyzkoušejte ho taky:)

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Společnost Urtekram

Společnost Urtekram mám dlouhou tradici, už od roku 1972. Dnes je to největší výrobce bio produktů ve Skandinávii. Jejich výrobky jsou ze sta procent přírodní a neobsahují paraben, silikon nebo přírodní barviva. Navíc mají u všech svých výrobků certifikaci EcoCert Greenlife, která hlídá původ surovin, jejich čistotu a je zárukou kvality produktu. A taky netestují svoje produkty na zvířatech. Urtekram znamená dánsky bylinkářství:)

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Moje první zkušenost s Econea.cz
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář