Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Urtekram zubní pasta s mátou
Econea recenze: Urtekram zubní pasta s mátou

Econea recenze: Urtekram zubní pasta s mátou

by Radoslav Černý
0 komentářů

A máme tady další recenzi mého oblíbeného výrobce společnosti Urtekram:) Urtekram zubní pasta přišla na řadu trochu později, protože jsem nejdřív musel spotřebovat svou původní pastu. Tato nová zubní pasta s mátou a zeleným čajem přišla poté hned na řadu a moc jsem se na ní těšil. Splnila moje očekávání nebo mě zklamala? To se dozvíte už za malý okamžik.

Urtekram zubní pasta a moje zkušenosti

Podle stránek výrobce má tato pasta obsahovat polyfenoly a aloe vera, které mají příznivý účinek na dásně. To nedokážu zatím posoudit, ale určitě o tom dám vědět později. Budu se snažit napsat report po nějakém čase užívání eko výrobků od eshopu Econea.cz.

Pro mě bylo důležité, že začnu používat výrobky, které jsou šetrné k přírodě a k mým ústům. Pasta Urtekram má taky nízký koeficient abrazivity, což je, jak jsem se dozvěděl stupeň obrušování zubní skloviny. Což je dobře, alespoň pro mou sklovinu:) Dále zde není vysoké zastoupení fluoridů, které dokážou být ve velkém zastoupení toxické.

Urtekram Zubní pasta

Už klasicky, jako všechny výrobky Urtekramu, má tato pasta certifikaci EcoCert. Znamená to, že výrobek je 100% přírodního složení, v BIO kvalitě, produkty nebyly testované na zvířatech a mnoho dalšího. Stejně to mají i sprchový gel a šampon, které taky používám.

Urtekram zubní pasta – zhodnocení

Urtekram zubní pasta má v puse příjemnou vůni. Zatím si čistím takto zuby týden a jsem spokojený. Pokud i vy chcete začít s ekologickou pastou, tak tady máte možnost. Uvidíme jak budu po pár týdnech spokojený. Zatím jsem:)

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Urtekram, výrobce zubní pasty

Společnost Urtekram mám dlouhou tradici, už od roku 1972. Dnes je to největší výrobce bio produktů ve Skandinávii. Jejich výrobky jsou ze sta procent přírodní a neobsahují paraben, silikon nebo přírodní barviva. Navíc mají u všech svých výrobků certifikaci EcoCert Greenlife, která hlídá původ surovin, jejich čistotu a je zárukou kvality produktu. A taky netestují svoje produkty na zvířatech. Urtekram znamená dánsky bylinkářství:)

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Urtekram Zubní pasta
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář