Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Yellow & Blue Gel na nádobí
Econea recenze: Yellow & Blue Gel na nádobí

Econea recenze: Yellow & Blue Gel na nádobí

by Radoslav Černý
2 komentáře

Tento Yellow & Blue gel na nádobí jsem začal používat od prvního dne, kdy jsem rozbalil svou první objednávku od společnosti Econea. Psal jsem o tom ve svém prvním článku tady. Gel jsem nalil do svého kartáče na nádobí a používám jej i v kombinaci s houbičkou na nádobí, o které jsem psal posledně.

Yellow & Blue Gel na nádobí a moje zkušenosti

Mám Yellow & Blue gel doma déle než týden a používám jej každý den. Velmi dobře odstraňuje mastnotu a navíc hezky voní. Základem je extrakt z mýdlových ořechů získávaných za studena. Nikdy jsem nemyl v rukavicích a ani při mytí s Yellow & Blue gelem to není potřeba. Je k rukám velmi šetrný.

Yellow & Blue Gel na nádobí

Yellow & Blue Gel na nádobí – zhodnocení

Na fotce výše je moje kombo – gel s houbičkou a kartáčem na nádobí. Žádné výrobky z této řady neobsahují fosfáty nebo ropné deriváty. Velmi se tu dbá na to, aby se planeta nezamořovala zbytečnými odpady. A to je mi sympatické!

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Výrobce Tierra Verde

Výrobce produktové řady Yellow&Blue je společnost Tierra Verde. Jejich další řadou je Dogz&Catz, Casa Organica a Gaia Cup. A jsou to Češi:) Moc se mi líbí jejich motto: “Nepracujeme, abychom vydělávali peníze. Vyděláváme peníze, abychom mohli sloužit světu“.

Začalo to tak, když zakladatelka společnosti Nataša nechtěla ve své zahrádce škodlivou chemii. A tak začala pátrat po šetrných řešení až z toho všeho vznikla celá firma s velmi obsáhlým sortimentem, který velmi dbá na to, aby vše, co dělají bylo dobré pro naši planetu.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Yellow & Blue Gel na nádobí
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
2 komentáře
0

Podobné články

2 komentáře

Martin 30. 1. 2019 - 15:38

Kolik tento gel stoji?

Reply
Radek 30. 1. 2019 - 15:39

Je to 99,- na webu econea. Odkaz je v recenzi

Reply

Zanechte komentář