Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Yellow & Blue univerzální čistič

Econea recenze: Yellow & Blue univerzální čistič

by Radoslav Černý
0 komentářů

Tento Econea Yellow & Blue univerzální čistič jsem si objednal na základě 7 tipů zaslaných do emailu, které jsem popisoval v svém prvním článku o zkušenostech s e-shopem Econea.cz. Přečíst si jej můžete tady.

Než jsem jej začal používat uběhly skoro 3 týdny. Ale nakonec jsem se k tomu dostal a v tomto článku se můžete dozvědět více.

Yellow & Blue univerzální čistič a moje zkušenosti

Yellow & Blue univerzální čistič

Na zadní straně obalu jsem si přečetl, jaké mám zvolit dávkování a do kýblu jsem odlil jednu odměrku. A začal jsem vytírat podlahu. Překvapila mě velice jemná citronová vůně. Podle výrobce by se mělo jednat o univerzální čistič, takže příště zkusím u umýt okna a linku v kuchyni.

Yellow & Blue univerzální čistič

Po zaschnutí podlahy zůstala v místnosti téměř nepatrná citronová vůně. Podlaha je čistá. Ale nejvíc si cením toho, že jsem poprvé v životě použil na vytírání podlahy ekologický výrobek. Jak píšou na stránkách produktu, když používáte tyto eko výrobky, tak máte domácnost bez výčitek. Skvělý pocit:)

Yellow & Blue univerzální čistič

Vhodné i pro alergiky

Je zcela bezproblémů používat tento Yellow & Blue univerzální čistič i když máte doma alergika nebo malé mimčo.

Yellow & Blue univerzální čistič

Yellow & Blue univerzální čistič – zhodnocení

Jsem spokojený a už se dívám po dalších výrobcích Tierra Verde. Jak jsem psal zde, jsem prostě nadšenec a když mě něco chytne, věnuju se tomu naplno:)

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • zatím vše ok

x

Výrobce Yellow & Blue – Tierra Verde

Výrobce produktové řady Yellow&Blue je společnost Tierra Verde. Jejich další řadou je Dogz&Catz, Casa Organica a Gaia Cup. A jsou to Češi:) Moc se mi líbí jejich motto: „Nepracujeme, abychom vydělávali peníze. Vyděláváme peníze, abychom mohli sloužit světu„.

Začalo to tak, když zakladatelka společnosti Nataša nechtěla ve své zahrádce škodlivou chemii. A tak začala pátrat po šetrných řešení až z toho všeho vznikla celá firma s velmi obsáhlým sortimentem, který velmi dbá na to, aby vše, co dělají bylo dobré pro naši planetu.

Pokud se o příběhu této společnosti chcete dozvědět více, tak tady můžete:)

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Yellow & Blue univerzální čistič
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář