Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Yope čistič na koupelny a moje zkušenost
Econea recenze: Yope čistič na koupelny a moje zkušenost

Econea recenze: Yope čistič na koupelny a moje zkušenost

by Radoslav Černý
0 komentářů

Yope čistič na koupelny jsem objednal jako součást mé třetí objednávky od Econea.cz. Říkal jsem si, že pokud to myslím s přestupem na ekologickou domácnost vážně, tak musím vyměnit i čističe v koupelně. Už jsem vyměnil čistič WC, čistič na skla, tak teď byl čas na změnu zde.

Aktualizace srpen 2019 – produkt je vyřazen z nabídky Econea

Jako vhodná alternativa tohoto Yope čističe na koupelny je tento OnlyEco čistič. Místo něj je také možné nakoupit další produkty na údržbu WC a koupelen zde.

Yope čistič na koupelny a moje zkušenost

Tento čistič s levandulovou vůní je tvořen z 98% přírodních surovin. Zkoušel jsem s ním čistit umyvadlo i sprchový kout a hezky voní a čistí velice dobře. Na Econea píšou, že: “Jeho vůně je květinová, povzbuzující a elegantní a vaše koupelna tak bude vonět jako levandulové pole po dešti.” A je to pravda:)

Tak jako čistič na skla, o kterém jsem psal minule, má tento Yope výrobek velice jednoduhé složení a neobsahuje žádné umělé látky a je jemný k pokožce.

Yope čistič na koupelny

Certifikáty potvrzující šetrnost

Čistič má 2 významné certifikace. Tou první je EU Ecolabel, což je certifikát zaručující šetrnost k životnímu prostředí. Neobsahuje parabeny, optické zjasňovače, PEGy, SLES (Sodium Laureth Sulphate) ani SLS (Sodium Lauryl Sulphate). Druhým je certifikát Viva! Vegan, který je udělován charitativní organizací bojující za ukončení utrpení zvířat. Proto výrobky Yope neobsahují žádné živočišné tuky a nejsou testované na zvířatech.

Yope čistič na koupelny – zhodnocení

Jsem s jeho používáním i po několika měsících spokojený.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • nevím o ničem

x

Výrobce Yope

Kosmetické přípravky a čistící prostředky Yope byly navrženy z vášně pro originální a přírodní produkty i pro krásné a inovativní vůně. Jsou vytvořeny tak, aby měly jednoduché avšak účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v dnešní kosmetice. Jsou jemné k vaší pokožce a budou o ni pečovat. K tomu vypadají fantasticky a jejich originální grafika vám vždy při použití vykouzlí jemný úsměv na tváři.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Yope čistič na koupelny
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář