Domovská stránka » Econea » Econea recenze: Yope čistič na sklo a zrcadla

Econea recenze: Yope čistič na sklo a zrcadla

by Radek
0 komentářů

Yope čistič na sklo byl v mé domácnosti potřeba. Používal jsem obyčejný čistič koupený někde z a pár korun. Jenže pak jsem si přečel článek na blogu Econea.cz a měl jsem jasno, co udělám. Podíval jsem se na etiketu přípravku, který jsem běžně používal a potvrdilo se to, co jsem si ve zmíněném článku přečetl.

Aktualizace srpen 2019 – tento produkt již není v nabídce Econea

Místo něj je nejvhodnější alternativa tento OnlyEco čistič na sklo a zrcadla.

Yope čistič na sklo a moje zkušenost

Tento čistič obsahuje takové složení, které se skládá z 90% přírodních či minimálně zpracovaných surovin, které nejsou pro přírodu škodlivé a jsou plně biologicky odbouratelné. Složení výrobku je jednoduché, avšak velice účinné.

Při umývání a leštění zrcadel, ať už to bylo v koupelně nebo chodbě, nezanechával čistič žádné šmouhy, vše bylo dokonale čisté. Má také antistatické vlastnosti, takže se na zrcadlech neusazuje prach.

Protože jsem s tím nákupem od Econea.cz objednal ještě vonnou svíčku, tak jsem zvolil tento čistič bez parfemace. Abych těch vůní doma nebylo až moc.

Yope čistič na sklo

Nezávadnost

Všechny čističe od Yope obsahují látky methylisothiazolinone (MI) a benzisothiazolinone (BI). Naopak neobsahuje parabeny, optické zjasňovače, PEGy, SLES (Sodium Laureth Sulphate) ani SLS (Sodium Lauryl Sulphate).

Yope čistič na sklo

Yope čistič na sklo – zhodnocení

Používám jej několik měsíců pravidelně a jsem spokojený.

Líbilo se mi
  • ekologický výrobek
  • šetrný k přírodě
  • příznivá cena
  • příjemná vůně
Nelíbilo se mi
  • nevím o ničem

x

Výrobce Yope

Kosmetické přípravky a čistící prostředky Yope byly navrženy z vášně pro originální a přírodní produkty i pro krásné a inovativní vůně. Jsou vytvořeny tak, aby měly jednoduché avšak účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v dnešní kosmetice. Jsou jemné k vaší pokožce a budou o ni pečovat. K tomu vypadají fantasticky a jejich originální grafika vám vždy při použití vykouzlí jemný úsměv na tváři.

Yope čistič na sklo

Yope garantuje, že se žádný palmový olej ani jeho deriváty nenalézá v těchto produktových řadách: tekutá mýdla, tělová mléka, mléka na ruce, krémy na ruce. Nelze však vyloučit, že některé ingredience ve sprchových gelech obsahují deriváty palmového oleje.

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

econea
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Econea: Yope čistič na sklo a zrcadla
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář