Domovská stránka » Econea » Moje první zkušenost s Econea.cz
Moje první zkušenost s Econea.cz

Moje první zkušenost s Econea.cz

by Radoslav Černý
0 komentářů

V polovině ledna jsem si ve Forbesu přečetl článek, který se zabýval používáním ekologických prostředků, které prodává společnost Econea. Jména obou zakladatelů mi nebyla úplně neznámá, Pavla Černého jsem znal z finančího oboru a věděl jsem, že byl hodně úspěšný.

Článek vypadal takto:

econea

Průzkum webu a 7 tipů

Ještě ten večer, bylo pondělí, jsem zašel na jejich web econea.cz a prostudoval si sekci Naše myšlenka a následně Naši lidé jsou naše podklady. To mě velmi zaujalo a rozhodnul jsem se zaregistrovat do jejich 7 vybraných tipů pro zelenáče:

econea

Obratem jsem obdržel email, který zcela nenásilnou formou popisoval, jak mohu výrobky, které používám v domácnosti vyměnit za jejich ekologickou variantu. Začalo to umýváním nádobí, jak v myčce, tak ručně. Pokračovalo čistícími prostředky a čističi na toaletu. Dále pak ekologickým praním. Doporučení na intimní hygienické potřeby pro ženy jsem přeskočil:)

Zaujaly mne ale rozložitelné pytle na odpadky, sprchový gel a šampón a zubní pasta. Vše jsem si prohlédnul a pak o tom další den přemýšlel.

Můj první nákup na econea.cz

Na konci dne už jsem byl rozhodnutý a udělal svou první objednávku. Vypadala takto:

Bio-D Aviváž s vůní levandule, Bio-D Tekutý prací gel bez vůně, Ecozone Tablety do myčky Brilliance, Fino Pytle na odpad na papír, Sonett WC čistič cedr a citronela BIO, Urtekram Hydratační sprchový gel s kokosovým nektarem BIO, Urtekram Zubní pasta s mátou a zeleným čajem BIO, Yellow&Blue Gel na nádobí, Yellow&Blue Univerzální čistič

K tomu jsem ještě přihodil sáčky na ovoce a na pečivo, trhá mi srdce, když v supermarketu musím pokaždé brát plastové pytlíky:

Re-Sack 3pack – balíček sáčků na ovoce, zeleninu a pečivo + Re-Sack Net – Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu,

Průběh objednávky

Takže jsem v úterý večer objednal, vybral Zásilkovnu poblíž mého bydliště a zaplatil. Druhý den mi přišlo potvrzení, že platba byla přijata a ještě ten večer byla zásilka odeslaná. Následující den jsem si balíček vyzvednul.

Rozbalil jsem a opravdu byl použitý balík z jiného druhu zboží, přesně tak, jak píšou na svém webu. A přelepený papírovou páskou. Zatím to vypadá, že to, co píšou na webu je pravda:)

Takto balík vypadal:

econea

A takto po rozbalení:

econea

Je praktické, jak je vše zabezpečeno proti vylití. Postupně, jak budu dané výrobky používat, na ně napíšu recenze. Zatím se mějte pěkně!

Kdo stojí za společností Econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Moje první zkušenost s Econea.cz
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář