Domovská stránka » Econea » [RECENZE] Moje první zkušenost s Econea.cz

[RECENZE] Moje první zkušenost s Econea.cz

by Radek
0 komentářů

V polovině ledna jsem si ve Forbesu přečetl článek, který se zabýval používáním ekologických prostředků, které prodává společnost Econea. Jména obou zakladatelů mi nebyla úplně neznámá, Pavla Černého jsem znal z finančního oboru a věděl jsem, že byl hodně úspěšný.

Článek vypadal takto:

econea

Průzkum webu a 7 tipů

Ještě ten večer, bylo pondělí, jsem zašel na jejich web econea.cz a prostudoval si sekci Naše myšlenka a následně Naši lidé jsou naše podklady. To mě velmi zaujalo a rozhodnul jsem se zaregistrovat do jejich 7 vybraných tipů pro zelenáče:

econea

Obratem jsem obdržel email, který zcela nenásilnou formou popisoval, jak mohu výrobky, které používám v domácnosti vyměnit za jejich ekologickou variantu. Začalo to umýváním nádobí, jak v myčce, tak ručně. Pokračovalo čistícími prostředky a čističi na toaletu. Dále pak ekologickým praním. Doporučení na intimní hygienické potřeby pro ženy jsem přeskočil:)

Zaujaly mne ale rozložitelné pytle na odpadky, sprchový gel a šampón a zubní pasta. Vše jsem si prohlédnul a pak o tom další den přemýšlel.

Můj první nákup na econea.cz

Na konci dne už jsem byl rozhodnutý a udělal svou první objednávku. Vypadala takto:

Bio-D Aviváž s vůní levandule, Bio-D Tekutý prací gel bez vůně, Ecozone Tablety do myčky Brilliance, Fino Pytle na odpad, Sonett WC čistič cedr a citronela BIO, Urtekram Hydratační sprchový gel s kokosovým nektarem BIO, Urtekram Zubní pasta s mátou a zeleným čajem BIO, Yellow&Blue Gel na nádobí, Yellow&Blue Univerzální čistič

K tomu jsem ještě přihodil sáčky na ovoce a na pečivo, trhá mi srdce, když v supermarketu musím pokaždé brát plastové pytlíky:

Re-Sack 3pack – balíček sáčků na ovoce, zeleninu a pečivo + Re-Sack Net – Síťovinový sáček na ovoce a zeleninu.

Průběh objednávky

Takže jsem v úterý večer objednal, vybral Zásilkovnu poblíž mého bydliště a zaplatil. Druhý den mi přišlo potvrzení, že platba byla přijata a ještě ten večer byla zásilka odeslaná. Následující den jsem si balíček vyzvednul.

Rozbalil jsem a opravdu byl použitý balík z jiného druhu zboží, přesně tak, jak píšou na svém webu. A přelepený papírovou páskou. Zatím to vypadá, že to, co píšou na webu je pravda:)

Takto balík vypadal:

econea

A takto po rozbalení:

econea

Je praktické, jak je vše zabezpečeno proti vylití. Postupně, jak budu dané výrobky používat, na ně napíšu recenze. Zatím se mějte pěkně!

Líbilo se mi
  • skvělá zákaznická péče
  • ekologické produkty
  • úžasný blog
  • pečlivost ve výběru produktů
Nelíbilo se mi
  • nejsou kamenné prodejny

Kdo stojí za společností Econea

econea

Nápad založit společnost Econea vznikl v roce 2012. Byla to myšlenka na e-shop, který bude koncentrovat pečlivě a důsledně vybrané značky a produkty, které jsou skutečně šetrné k životnímu prostředí. Poprvé spatřil tento e-shop světlo světa v roce 2013. Dnes jsou jejími hlavními představiteli Pavel Milan Černý a Martin Mates. Jako investor a mentor zde působí i Martin Rozhoň, jeden z nejzkušenějších e-shoperů v Česku. Člověk, který sám vybudoval e-commerce impérium Vivantis.

Jak hýčkají zákazníky v Econea.cz

Pro mě je Econea lovebrandem, kde obrovsky rád nakupuji a s radostí pak i produkty používám. Mezi nejpopulárnější produkty patří Retap láhev na vodu. Velice oblíbené jsou také intimní hygienické potřeby pro ženy, v čele s menstruačními kalíšky. Úžasným zdrojem inspirace je i blog, kde vychází skutečně zajímavé a poctivě napsané články.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Moje první zkušenost s Econea.cz
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Econea
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář