Domovská stránka » Gourmet Káva » Gourmet káva recenze: Vakuová dóza na kávu Coffeevac

Gourmet káva recenze: Vakuová dóza na kávu Coffeevac

by Radek
0 komentářů

Vakuová dóza na kávu je při přípravě kvalitní Coffeevac kávy naprostá nutnost. Já si v 90% případů připravuji bulletproof coffee a proto potřebuji, aby káva zůstala čerstvá a voňavá.

Vakuová dóza na kávu Coffevac a moje zkušenost

Vakuové dózy obecně slouží ke skladování zrnkové kávy, ale i čerstvě namleté kávy bez přístupu vzduchu z okolí. Díky tmu prodlužují její čerstvost a déle zachovávají aroma. Je úplně super ke kávě pak čichat, krásně voní a její chuť je perfektní.

vakuová dóza na kávu
Coffeevac dóza na kávu

Dózy Coffeevac jsou ideálním a levným nástrojem ke skladování kávy a neměly by chybět u nikoho, kdo to s kávou myslí vážně. Koupil jsem si rovnou dvě, protože mám doma více druhů kávy.

vakuová dóza na kávu
Je akorát na jeden sáček kávy

Dóza má černé víko i černé tělo, ale je možné si vybrat další variace s jinými barvami. Je celá vyrobená z plastu.

vakuová dóza na kávu
Zrnka pak úžasně voní

Vakuová dóza na kávu Coffeevac – zhodnocení

Vakuová dóza na kávu je u mě doma absolutní nutnost. Postupně jich kupují více na další druhy káv. Jsem s ní moc spokojený.

Líbilo se mi
  • vyhovující velikost
  • skvěle těsní
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • jsem spokojený

x

Gourmet káva

Gourmet káva je 100% česká společnost a jejich káva se praží také v České republice. Díky tomu je možné zaručit, že káva bude vždy čerstvá. S tím souvisí i to, že kávu praží každý týden na základě poptávky a tím pádem ji dodávají čerstvou. Tím se odlišují od supermarketů, které mají logicky delší dodací dobu a káva není při dodání čerstvá.

Dodávaná káva je ve většině případů 100% arabica, která má výbornou chuť i vůni. Káva je vždy značená zemí původu a oblastí, kde se káva vypěstovala – tak, aby kupující věděl, co pije a mohl tak poznat, co je pro danou oblast typické.

gourmet káva

Další věcí je cena Gourmet kávy. Obaly jejich kávy jsou jednoduché, reklamu téměř nedělají a spoléhají se na kvalitní reference jejich spokojených zákazníků. Důkazem jsou i moje recenze🙂 Tím pádem nevznikají další náklady a cena kávy může být díky tomu nižší.

Společnost platí všechny daně v ČR a zaměstnává místní obyvatele. Není to prostě unifikovaná “eurokáva”. Sám jsem s kávou od Gourmet kávy velice spokojen a s klidem vám ji můžu doporučit.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Gourmet káva recenze: Vakuová dóza na kávu Coffeevac
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář