Domovská stránka » Gourmet Káva » Gourmet káva recenze: French press Kaffia [zkušenost]

Gourmet káva recenze: French press Kaffia [zkušenost]

by Radoslav Černý
0 komentářů

French press Kaffia jsem objednal jako součást mé první objednávky od Gourmet kávy. Potřeboval jsem to správné vybavení na výrobu Bulletproof coffee. Kamarád mi doporučit produkty od Gourmetu, tak jsem neváhal a objednal mimo jiné i tento french press.

French press Kaffia a moje zkušenost

Vybral jsem si větší french press, protože moje ranní káva je cca 400ml a pokud chystám kafe i pro někoho dalšího, tak můžu udělat větší várku naráz.

French press Kaffia
French press

Mám totiž zkušenost, že pokud dávám bulletproof kávu někomu ochutnat, tak ji pak chce ještě jednou:)

French press Kaffia
Kaffia a namletá káva

Na tomhle french pressu se mi líbí to, jak se jednoduše používá a lehce se umývá. Navíc pořizovací hodnota je 259,- Kč, takže žádná katastrofa. Dá se použít nejen na kávu, ale například i na čaj.

French press Kaffia
Stačí dolít vodu a počkat cca 4 minuty

French press Kaffia zhodnocení

French press používám každý den a jsem maximálně spokojený. Jednu věc ale změním. Hodně cestuji a není úplně praktické jej převážet, takže si pořídím ještě menší verzi.

Líbilo se mi
  • hezky vypadá
  • pro denní použití
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Gourmet káva

Gourmet káva je 100% česká společnost a jejich káva se praží také v České republice. Díky tomu je možné zaručit, že káva bude vždy čerstvá. S tím souvisí i to, že kávu praží každý týden na základě poptávky a tím pádem ji dodávají čerstvou. Tím se odlišují od supermarketů, které mají logicky delší dodací dobu a káva není při dodání čerstvá.

Dodávaná káva je ve většině případů 100% arabica, která má výbornou chuť i vůni. Káva je vždy značená zemí původu a oblastí, kde se káva vypěstovala – tak, aby kupující věděl, co pije a mohl tak poznat, co je pro danou oblast typické.

gourmet káva

Další věcí je cena Gourmet kávy. Obaly jejich kávy jsou jednoduché, reklamu téměř nedělají a spoléhají se na kvalitní reference jejich spokojených zákazníků. Důkazem jsou i moje recenze🙂 Tím pádem nevznikají další náklady a cena kávy může být díky tomu nižší.

Společnost platí všechny daně v ČR a zaměstnává místní obyvatele. Není to prostě unifikovaná “eurokáva”. Sám jsem s kávou od Gourmet kávy velice spokojen a s klidem vám ji můžu doporučit.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Gourmet káva: French press Kaffia
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář