Domovská stránka » Gourmet Káva » Gourmet káva recenze: Guatemala Trés Maria [zkušenost]
Gourmet káva recenze: Guatemala Trés Maria [zkušenost]

Gourmet káva recenze: Guatemala Trés Maria [zkušenost]

by Radoslav Černý
0 komentářů

Káva Trés Maria byla součástí mé první objednávky z webu Gourmet kávy. Chtěl jsem připravit kvalitní Bulletproof coffee a tak jsem na doporučení kamaráda nakoupil tři balíčky kávy.

Guatemala Trés Maria a moje zkušenosti

Kávu Trés Maria a další kávy od Gourmet kávy si melu každé den z rána a je to moc krásný rituál. Všechny úžasně voní a pokaždé se těším až namletou kávu zaleju vodou a piju při dopolední práci.

trés maria
Namelu v mlýnku a dám do french pressu

Jak se píše na webu Gourmet kávy: “Chuť guatemalské kávy je naprosto perfektně vyvážená, s příjemnou jemnou kyselostí připomínající zralé tropické ovoce. Chuť je doplněna příjemným květinovým aroma s příměsí vinné révy. Vyniká především svojí plnou sladkou chutí.”

trés maria
Moje první tři kávy

Guatemala Trés Maria – zhodnocení

Jako všechny produkty od Gourmet kávy, i Trés Maria splnila mé očekávání. Velmi dobře voní, skvěle chutná a je to můj každodenní společník. Můžu ji víc než dobře doporučit!

Líbilo se mi
  • úžasná vůně pražené kávy
  • skvělá chuť kávy
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Gourmet káva

Gourmet káva je 100% česká společnost a jejich káva se praží také v České republice. Díky tomu je možné zaručit, že káva bude vždy čerstvá. S tím souvisí i to, že kávu praží každý týden na základě poptávky a tím pádem ji dodávají čerstvou. Tím se odlišují od supermarketů, které mají logicky delší dodací dobu a káva není při dodání čerstvá.

Dodávaná káva je ve většině případů 100% arabica, která má výbornou chuť i vůni. Káva je vždy značená zemí původu a oblastí, kde se káva vypěstovala – tak, aby kupující věděl, co pije a mohl tak poznat, co je pro danou oblast typické.

gourmet káva

Další věcí je cena Gourmet kávy. Obaly jejich kávy jsou jednoduché, reklamu téměř nedělají a spoléhají se na kvalitní reference jejich spokojených zákazníků. Důkazem jsou i moje recenze🙂 Tím pádem nevznikají další náklady a cena kávy může být díky tomu nižší.

Společnost platí všechny daně v ČR a zaměstnává místní obyvatele. Není to prostě unifikovaná “eurokáva”. Sám jsem s kávou od Gourmet kávy velice spokojen a s klidem vám ji můžu doporučit.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Gourmet káva: Guatemala Trés Maria
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář