Domovská stránka » Gourmet Káva » Gourmet káva recenze: Termoska na kávu [zkušenost]

Gourmet káva recenze: Termoska na kávu [zkušenost]

by Radek
0 komentářů

Termoska na kávu se mi krásně hodí na přípravu bulletproof coffee, protože si takto kávu chystám každý den na celé dopoledne. V minulosti jsem si kafe nalil do dvou hrnků, ale už za 20 minut byla káva téměř studená. Proto jsem nutně potřeboval něco, kde mi káva vydrží teplá delší dobu.

Termoska na kávu a moje zkušenost

Tato termoska udrží kafe nebo čaj teplý hodně dlouho a přijde tak vhod v zimních měsících. Jak jsem ale psal, já ji používám téměř denně k udržení teplého kafe.

termoska na kávu
Termoska od Gourmet kávy

Díky dvouplášťovému nerezovému povrchu se není třeba strachovat o rozbití vložky, což se mi v minulosti nejednou stalo a je to celkem nepříjemnost. Díky těmto dvěma plášťům také dochází k velmi pozvolnému teplotnímu poklesu.

termoska na kávu
Termoska má clip uzávěr

Termoska je vybavena uzávěrem typu clip pro snadné použití. Jedním stiskem se termoska otevře, druhým zavře. Navíc lze víčko termosky použít jako pohárek na pití.

termoska na kávu
Z víčka lze udělat pohárek

Termoska na kávu – zhodnocení

S termoskou jsem velmi spokojen a naprosto splnila účel, pro který jsem si ji pořídil.

Líbilo se mi
  • udrží kávu dlouho horkou
  • vyhovující velikost
  • příznivá cena
Nelíbilo se mi
  • zatím vše v pořádku:)

x

Gourmet káva

Gourmet káva je 100% česká společnost a jejich káva se praží také v České republice. Díky tomu je možné zaručit, že káva bude vždy čerstvá. S tím souvisí i to, že kávu praží každý týden na základě poptávky a tím pádem ji dodávají čerstvou. Tím se odlišují od supermarketů, které mají logicky delší dodací dobu a káva není při dodání čerstvá.

Dodávaná káva je ve většině případů 100% arabica, která má výbornou chuť i vůni. Káva je vždy značená zemí původu a oblastí, kde se káva vypěstovala – tak, aby kupující věděl, co pije a mohl tak poznat, co je pro danou oblast typické.

gourmet káva

Další věcí je cena Gourmet kávy. Obaly jejich kávy jsou jednoduché, reklamu téměř nedělají a spoléhají se na kvalitní reference jejich spokojených zákazníků. Důkazem jsou i moje recenze🙂 Tím pádem nevznikají další náklady a cena kávy může být díky tomu nižší.

Společnost platí všechny daně v ČR a zaměstnává místní obyvatele. Není to prostě unifikovaná “eurokáva”. Sám jsem s kávou od Gourmet kávy velice spokojen a s klidem vám ji můžu doporučit.

0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář