Domovská stránka » Biooo » [RECENZE] Biooo: Naturalis Funkční směs Energie a paměť

[RECENZE] Biooo: Naturalis Funkční směs Energie a paměť

od Radek

Naturalis funkční směs Energie a paměť je směs bylinek, která obsahuje ashwagandhu, ginseng a guaranu.

Všechny dohromady mají výborné tonizující účinky na tělo i mysl.

Aswagandha spolu s ginsengem také napomáhájí kvalitě spánku.

Celá směs je unikátní kombinace přírodních kořenů a bylin, které mají výjimečné vlastnosti na zvýšení energie a zlepšení paměti. Navíc je skvělé, že jde o čistý produkt bez přidaných látek.

naturalis funkční směs
Naturalis Funkční směs Energie a paměť

Naturalis Funkční směs a moje zkušenost

Ashwagandha, stejně jako ženšen (ginseng) a guarana, patří mezi byliny, které mají tonizující účinky, a to jak na tělo, tak na naši mysl. Dodají tělu příval energie a osvěží ho. Ženšen pak příspívá k optimální kondici kognitivních funkcí, pomáhá podporovat paměť a přispívá k harmonizaci krevního cukru.

Společně s ashwagandhou chrání buňky před působením oxidačního stresu, a podporuje optimální činnost kardiovaskulárního systému. Pozitivní účinky mají tyto dvě bylinky ale i na psychiku. Pomohou vám se uvolnit, zapomenout na stres a příspějí ke kvalitě spánku.

naturalis funkční směs
Stačí jedna vrchovatá lžička

Co se týče dávkování, tak sám si dávám jednu vrchovatou čajovou lžičku do hrnku, který vidíte na obrázku. Pak rozmíchám v horké vodě.

Naturalis funkční směs Energie a paměť – zhodnocení

S touto funkční směsí jsem spokojený. Obsahuje mix zdravých bylinek a dobře chutná. Po konzumaci se cítím v pohodě a víc v klidu:) Vyzkoušejte a uvidíte.

Naturalis

Český prodejce Naturalis nabízí ve svém sortimentu oblíbené superpotraviny, které patří mezi ty nejkvalitnější na trhu. Mají výjimečné výživové vlastnosti a mohou se pyšnit výbornou vstřebatelností. Vybírat můžete jak ze zelených potravin v podobě sladkovodních řas či mladého ječmene, tak z dalších produktů, jako jsou chia semínka, plody kustovnice (goji), acai nebo guarany.

Značku Naturalis (latinsky „přírodní“) založil mladý student Martin Sedláček s přispěním své starší sestry. Již od počátku se snažili zaplnit mezeru v oblasti superpotravin na českém trhu. Všechno to začalo jednoho dne při pikniku na krásné louce, pod velikým stromem. Od té doby Martin pátral po podrobnějších informacích o superpotravinách, jejich pěstování, sklízení apod. Poté, co byl zklamán nekvalitou těchto produktů na českém trhu, jeho sestra ho povzbudila větou, ať zkusí založit vlastní značku. A tak se mohla pomalu začít rozvíjet firma nabízející kvalitní doplňky stravy za přijatelné ceny. Svůj příběh má i logo firmy, které je inspirováno přírodou. Tvoří jej řady jednotlivých malých lístečků.

Produkty Naturalis dnes nesou jak české, tak mezinárodní certifikáty, které zaručují jejich kvalitu. Suroviny pocházejí od osvědčených farmářů a při výrobě se využívají osvědčené způsoby zpracování. Superpotraviny Naturalis tak představují báječné doplňky stravy s jedinečnými výživovými vlastnostmi. V porovnání s běžnými potravinami svým obsahem vitaminů a minerálů a jejich vstřebatelností předčí prodávané ovoce a zeleninu.

Komplet nabídku Naturalis najdete zde.

Biooo.cz - Pravá přírodní kosmetika

Abychom si svůj život udělali šťastnějším, měl by být především zdravější. Toho docílíme tak, že se obklopíme pouze dobrými věcmi.

Věcmi, které nepoužívají chemikálie a mají co nejmenší dopad na životní prostředí.

Chemikálie se dnes uplatňují jak v kosmetice, drogerii, tak také při ošetřování potravin nebo k jejich konzervaci.

U řady těchto látek přitom nejsou známy dlouhodobé dopady na náš organismus, proto je rozhodně lepší se jim vyvarovat.

Zkrátka zkusit žít zdravě.

Nabídka na BIOOO.CZ obsahuje vše, co potřebujete pro vaření, jako jsou oleje a máslo.

Rovněž zdravá sladidla a koření, které dodává jídlu tu pravou chuť.

Můžete se naučit kupovat a připravovat zdravou kávu i čaje.

Pro děti určitě oceníte nejrůznější šťávy a sirupy z organických surovin.

Nejen děti si určitě pochutnají také na sladkostech bez chemie.

Pokud sportujete, živiny můžete doplňovat také z rostlinných proteinů.

Ty obsahují velké množství bílkovin a jsou tak velmi dobré k budování svalové hmoty.

Nejčastěji kladené dotazy

Jak poznám, zda je produkt čistě přírodní?

Pro snadnou orientaci ve složení jednotlivých produktů Biooo připravilo na e-shopu ke každému produktu graf. V něm je přehledně znázorněno složení a v procentech jasně popsáno, jaké množství jednotlivých skupin složek daný produkt obsahuje. Více informací je zde.

Proč Biooo nedává ke svému nákupu automaticky vzorečky na vyzkoušení?

Výroba vzorků je dosti neekologická a zároveň i nákladná. Pokud nakupujete spíše přes e-shop, můžete si přes naši zákaznickou linku objednat vzorky Vámi vybraných produktů a my je pro Vás rádi připravíme a přiložíme k vaší objednávce. Více informací je zde.

Jak funguje Bonus klub? Jak se do něj mohu zaregistrovat?

Za každých utracených 100 Kč na jedné z prodejen nebo na e-shopu získáte jeden věrnostní bod. Za nasbírané body si pak můžete objednat některé produkty, jejich vzorky či informační brožury. Více informací je zde.

Jak mohu svou objednávku uhradit?

Svou objednávku nám můžete uhradit několika způsoby. Při osobním převzetí v kamenné prodejně můžete zaplatit hotově nebo platební kartou. Při zaslání poštou či kurýrem si můžete vybrat - platbou kartou online, bankovního převodu, poštovní poukázky či dobírky. Více informací je zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Naturalis funkční směs Energie a paměť
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Naturalis funkční směs Energie a paměť

Podobné články

Zanechte komentář