Domovská stránka » Biooo » [RECENZE] Biooo: Super intenzivní krém proti vráskám Medvědí síla

[RECENZE] Biooo: Super intenzivní krém proti vráskám Medvědí síla

od Radek

Super intenzivní krém proti vráskám Medvědí síla jsem chtěl hodně vyzkoušet, protože jsem byl hodně zvědavý.

Díky bambuckému máslu a bylinkám podporuje hydrataci pleti a chrání je před vnějšími vlivy.

Navíc podporuje její přirozenou pevnost a pružnost.

Tento krém byl součástí mé první objednávky, kterou jsem na Biooo udělal.

Medvědí síla a moje zkušenost

Super intenzivní krém proti vráskám Medvědí síla od Natura Siberica je krém určený pro muže, kteří si chtějí uchovat pevnou a pružnou pleť, a kteří předejít nadměrné tvorbě vrásek.

Složení krému je následující: ženšen, třezalka, klikva a med od kamčatských včel. Tahle kombinace intenzivně pečuje o pokožku, hydratuje ji a chrání.

medvědí síla
Medvědí síla

Musím zdůraznit, že krém moc hezky voní a jeho aplikace na pleť je velice příjemná. Krém díky bambuckému máslu a medu podporuje hydrataci pokožky a zanechává ji jemnou.

Ženšen spolu s divokou třezalkou chrání pleť před ztrátou pevnosti a pružnosti, a tím zabraňují předčasné tvorbě vrásek. Krém je také bohatý na antioxidanty, a to zejména díky extraktu z klikvy, a chrání tak pleť před škodlivými vnějšími vlivy. Medvědí bobule (klikva) má antioxidační účinek a spolehlivě chrání pokožku před škodlivými vlivy okolního prostředí.

medvědí síla
Krém je jemný a hezky voní

Jeho použití je velice jednoduché. Přiměřené množství krému naneste na čistou pleť a jemně vmasírujte. Aplikovat se má v dopoledních nebo večerních hodinách tak, že nanesete malé množství krému na čistou kůži tváře a krku. A doporučuje se pro každodenní použití.

Super intenzivní krém proti vráskám Medvědí síla – zhodnocení

Krém moc rád používám. Je příjemný na kůži a vypadá to, že pomáhá:) Zatím jej používám 14 dní a jsem a s ním spokojený. Uvidím, jak budou vypadat moje vrásky po měsíci:)

Kdo je Natura Siberica

Natura Siberica využívá úžasné vlastnosti sibiřských bylin a rostlin, a přenáší všechnu jejich sílu, pro zachování mládí a krásy pleti a vlasů. Všechny jejich byliny jsou sklizeny ručně. Vývojáři kosmetiky Natura Siberica provádí výzkumné expedice a hledají nejlepší léčivé složky pro péči o pleť.

Výrobky Natura Siberica splňují evropské standardy kvality organické kosmetiky, což je potvrzeno mnoha prestižními certifikáty (ICEA, ECOCERT, COSMOS STANDARD, BDIH). Natura Siberica je první certifikovaná organická kosmetika v Rusku. A opravdu fungující.

Natura Siberica

V roce 2013 Natura Siberica zahájila stavbu první organické farmy v Rusku, certifikované Evropským bio-standardem EU 834/0, na které se budou pěstovat vzácné sibiřské rostliny. Výstavba farmy se provádí společně se zástupci domorodých sibiřských národů, které nejlépe znají specifika své jedinečné krajiny a pomáhají nám ručně sklízet byliny a rostliny z divoké přírody pro výrobu kosmetiky Natura Siberica.

Komplet nabídku od Natura Siberica naleznete zde.

Biooo.cz - Pravá přírodní kosmetika

Abychom si svůj život udělali šťastnějším, měl by být především zdravější. Toho docílíme tak, že se obklopíme pouze dobrými věcmi.

Věcmi, které nepoužívají chemikálie a mají co nejmenší dopad na životní prostředí.

Chemikálie se dnes uplatňují jak v kosmetice, drogerii, tak také při ošetřování potravin nebo k jejich konzervaci.

U řady těchto látek přitom nejsou známy dlouhodobé dopady na náš organismus, proto je rozhodně lepší se jim vyvarovat.

Zkrátka zkusit žít zdravě.

Nabídka na BIOOO.CZ obsahuje vše, co potřebujete pro vaření, jako jsou oleje a máslo.

Rovněž zdravá sladidla a koření, které dodává jídlu tu pravou chuť.

Můžete se naučit kupovat a připravovat zdravou kávu i čaje.

Pro děti určitě oceníte nejrůznější šťávy a sirupy z organických surovin.

Nejen děti si určitě pochutnají také na sladkostech bez chemie.

Pokud sportujete, živiny můžete doplňovat také z rostlinných proteinů.

Ty obsahují velké množství bílkovin a jsou tak velmi dobré k budování svalové hmoty.

Nejčastěji kladené dotazy

Jak poznám, zda je produkt čistě přírodní?

Pro snadnou orientaci ve složení jednotlivých produktů Biooo připravilo na e-shopu ke každému produktu graf. V něm je přehledně znázorněno složení a v procentech jasně popsáno, jaké množství jednotlivých skupin složek daný produkt obsahuje. Více informací je zde.

Proč Biooo nedává ke svému nákupu automaticky vzorečky na vyzkoušení?

Výroba vzorků je dosti neekologická a zároveň i nákladná. Pokud nakupujete spíše přes e-shop, můžete si přes naši zákaznickou linku objednat vzorky Vámi vybraných produktů a my je pro Vás rádi připravíme a přiložíme k vaší objednávce. Více informací je zde.

Jak funguje Bonus klub? Jak se do něj mohu zaregistrovat?

Za každých utracených 100 Kč na jedné z prodejen nebo na e-shopu získáte jeden věrnostní bod. Za nasbírané body si pak můžete objednat některé produkty, jejich vzorky či informační brožury. Více informací je zde.

Jak mohu svou objednávku uhradit?

Svou objednávku nám můžete uhradit několika způsoby. Při osobním převzetí v kamenné prodejně můžete zaplatit hotově nebo platební kartou. Při zaslání poštou či kurýrem si můžete vybrat - platbou kartou online, bankovního převodu, poštovní poukázky či dobírky. Více informací je zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Medvědí síla
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Medvědí síla

Podobné články

Zanechte komentář