Domovská stránka » Biooo » [RECENZE] Biooo: Yope Tekuté mýdlo a moje zkušenost

[RECENZE] Biooo: Yope Tekuté mýdlo a moje zkušenost

od Radek

Yope tekuté mýdlo jsem chtěl vyzkoušet už nějakou dobu, protože používám jejich sprchový gel.

Proto jsem ve své první objednávce z Biooo sáhl i po tomto mýdle.

S kokosovými tenzidy jemně myje pokožku rukou a je vhodné i pro malé děti.

Yope Tekuté mýdlo a jeho složení

Toto mýdlo je z 93 % přírodní a obsahuje výtažky z heřmánku, měsíčku a lípy s protizánětlivými a zklidňujícími účinky. Má sladkou vůní lipových květů.

Yope Tekuté mýdlo

Složení obohacené o výtažky z bylinek, allantoin a panthenol navíc pokožku ochrání před podrážděním.

Pokožka je po jeho používání jemná a pružná

Yope neobsahuje SLS ani SLES ale pouze jemné kokosové tenzidy. Vytváří krásnou krémovou pěnu, která pokožku dokonale umyje bez podráždění či vysušení. Obsažený glycerin podporuje hydrataci pokožky a zanechá ji jemnou a pružnou.

Stačí, když nanesete malé množství mýdla na navlhčenou pokožku rukou, důkladnou masáží promasírujte a poté opláchněte čistou vodou.

Se skleněnými obaly hrozí riziko rozbití

Obal je plastový, ale aspoň se nerozbije, jak vidíte s jiným mýdlem, které v naší domácnosti používáme.

Rozbitý obal jiného mýdla

Tekuté mýdlo s TGA – zhodnocení

Toto mýdlo je příjemné na používání a hezky voní. Neuděláte chybu, pokud si jej koupíte.

Kdo je Yope

Kosmetické přípravky Yope byly navrženy z vášně pro originální a přírodní produkty i pro krásné a inovativní vůně. Jsou vytvořeny tak, aby měly jednoduché avšak účinné složení a neobsahovaly zbytečné umělé látky tak běžné v dnešní kosmetice. Jsou jemné k vaší pokožce a budou o ni pečovat. K tomu vypadají fantasticky a jejich originální grafika vám vždy při použití vykouzlí jemný úsměv na tváři.

Komplet nabídka Yope zde.

Produkty Yope obsahují minimálně 90 % přírodních surovin (některé až 99 %), které jsou jen minimálně zprocesované. Neobsahují parabeny, silikony, minerální oleje, umělá barviva ani kontroverzní povrchově aktivní látky SLES (Sodium Laureth Sulphate) ani SLS (Sodium Lauryl Sulphate) běžné v konvenčních mýdlech, ba nezřídka i v mýdlech přírodních. Stejně tak žádné geneticky modifikované látky (GMO).

Všechny ingredience jsou voleny tak, aby byly zdravé pro pokožku a zároveň přátelské k životnímu prostředí. I proto lze všechna mýdla i mléka používat i v případě, že máte citlivou pokožku.

Jestli si vás značka Yope něčím okamžitě získá, tak jsou to její veselé obaly s motivem zvířátek. Nenechte se ale zmást, nejde o žádnou výbavu pro vaše domácí mazlíčky. Yope nabízí originální přírodní kosmetiku (tekutá mýdla, krémy na ruce či tělová mléka) i produkty určené k péči o domácnost.

Yope obsahuje pouze ingredience, které jsou přátelské k naší planetě. Jsou tedy nejen z minimálně 90 % přírodní, ale také neobsahují parabeny, SLS/SLES, minerální oleje nebo umělá barviva. Naopak vás okouzlí svou příjemnou vůní a složením vhodným i pro citlivou pokožku. Jejich originálními obaly se stanou ozdobou každé koupelny nebo toaletního stolečku. Z ekodrogerie si pak můžete vybrat nejen různé čističe, ale také kuchyňská mýdla pohlcující pachy (cibule, ryby apod.).

Biooo.cz - Pravá přírodní kosmetika

Abychom si svůj život udělali šťastnějším, měl by být především zdravější. Toho docílíme tak, že se obklopíme pouze dobrými věcmi.

Věcmi, které nepoužívají chemikálie a mají co nejmenší dopad na životní prostředí.

Chemikálie se dnes uplatňují jak v kosmetice, drogerii, tak také při ošetřování potravin nebo k jejich konzervaci.

U řady těchto látek přitom nejsou známy dlouhodobé dopady na náš organismus, proto je rozhodně lepší se jim vyvarovat.

Zkrátka zkusit žít zdravě.

Nabídka na BIOOO.CZ obsahuje vše, co potřebujete pro vaření, jako jsou oleje a máslo.

Rovněž zdravá sladidla a koření, které dodává jídlu tu pravou chuť.

Můžete se naučit kupovat a připravovat zdravou kávu i čaje.

Pro děti určitě oceníte nejrůznější šťávy a sirupy z organických surovin.

Nejen děti si určitě pochutnají také na sladkostech bez chemie.

Pokud sportujete, živiny můžete doplňovat také z rostlinných proteinů.

Ty obsahují velké množství bílkovin a jsou tak velmi dobré k budování svalové hmoty.

Nejčastěji kladené dotazy

Jak poznám, zda je produkt čistě přírodní?

Pro snadnou orientaci ve složení jednotlivých produktů Biooo připravilo na e-shopu ke každému produktu graf. V něm je přehledně znázorněno složení a v procentech jasně popsáno, jaké množství jednotlivých skupin složek daný produkt obsahuje. Více informací je zde.

Proč Biooo nedává ke svému nákupu automaticky vzorečky na vyzkoušení?

Výroba vzorků je dosti neekologická a zároveň i nákladná. Pokud nakupujete spíše přes e-shop, můžete si přes naši zákaznickou linku objednat vzorky Vámi vybraných produktů a my je pro Vás rádi připravíme a přiložíme k vaší objednávce. Více informací je zde.

Jak funguje Bonus klub? Jak se do něj mohu zaregistrovat?

Za každých utracených 100 Kč na jedné z prodejen nebo na e-shopu získáte jeden věrnostní bod. Za nasbírané body si pak můžete objednat některé produkty, jejich vzorky či informační brožury. Více informací je zde.

Jak mohu svou objednávku uhradit?

Svou objednávku nám můžete uhradit několika způsoby. Při osobním převzetí v kamenné prodejně můžete zaplatit hotově nebo platební kartou. Při zaslání poštou či kurýrem si můžete vybrat - platbou kartou online, bankovního převodu, poštovní poukázky či dobírky. Více informací je zde.

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Yope tekuté mýdlo
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Yope tekuté mýdlo

Podobné články

Zanechte komentář