Domovská stránka » Svět Plodů » [RECENZE] Svět Plodů: Kakaová raw tyčinka

[RECENZE] Svět Plodů: Kakaová raw tyčinka

by Radek

Kakaová raw tyčinka je vlastním produktem Světa Plodů.

Musím se na začátek přiznat, že nejsem velký fanda takto lisovaných tyčinek, protože mi nikdy nechutnaly. A to jsem jich vyzkoušel opravdu hodně.

Objednal jsem je ale při mé první objednávce, protože jsem na ně slyšel jen samou chválu.

Kakaová raw tyčinka a moje zkušenost

Jelikož jsem se chystal na Transsibiřskou magistrálu, tak jsem s sebou do batohu přibalil i 3 raw tyčinky – kakaovou, jahodovou a banánovou. Jsou pěkně skladné a ani jsem o nich cestou nevěděl.

kakaová raw tyčinka

Tyčinky jsou vyrobené z rozemletých, mixovaných a lisovaných ořechů a sušeného ovoce a semínek, takže vyrobené z přírodních surovin a ručně zpracované. Obsahují přirozeně se vyskytující cukry ze sušeného ovoce. Naopak neobsahují umělá barviva, konzervanty nebo ochucovadla a zvýrazňovače chuti. Jsou super pro vegany a vegetariány. A také pro lidi trpící celiakií.

kakaová raw tyčinka

Na mých cestách mi tyčinky pomohly v době krize, kde nebylo co jíst. A byl jsem opravdu překvapený jejich chutí. Chutnají o dost lépe než jsem čekal.

kakaová raw tyčinka

Tyčinky mi vydržely až k Bajkalu, kde jste je snědl:) Dodali mi okamžitou energii a ještě jsem si pochutnal.

kakaová raw tyčinka

Kakaová raw tyčinka – zhodnocení

Jsem překvapený chutí těchto tyčinek. Jak se píše na webu Světa Plodů: „Obsahují pouze přirozeně vyskytující se cukry – tělu postačí mnohem menší množství a nevzniká „závislost“ na sladkém“. Je to tak a tak vám tyto tyčinky mohu vřele doporučit.

Líbilo se mi
  • skvělá chuť
  • maximálně skladné
Nelíbilo se mi
  • zatím nic, marně hledám:)

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká „Za nás mluví suroviny!“ Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa.

Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

Ostatní recenze na produkty ze Světa Plodů:

svět plodů

Proč jsou ořechy tak super?

Ořechy jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Videa se zakladateli Světa Plodů

Rozhovor – První část
Rozhovor – Druhá část
Rozhovor – Třetí část
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Svět Plodů recenze: Kakaová raw tyčinka
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Kakaová raw tyčinka
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář