Domovská stránka » Svět Plodů » [RECENZE] Svět Plodů: Kešu ořechy JUMBO EXCLUSIVE

[RECENZE] Svět Plodů: Kešu ořechy JUMBO EXCLUSIVE

by Radek

Kešu ořechy JUMBO jsou něco extra. Jsou obrovské, proto se jim říká jumbo:)

Navíc jsou senzoricky tříděné, takže textura všech ořechů je stejná.

A chuť taky stojí za to!

Kešu ořechy JUMBO a moje zkušenost

Tyto kešu oříšky jsou v nejlepší jakostní třídě zvané WW (whole, white) = celá jádra a vysoká bělost ořechů. Jak už jsem se zmínil na začátku, tak oříšky jsou sortované, tzv. mají všechny stejnou velikost. U jiných ořechů se můžete setkat s různou velikostí v jednom balení, znamená to tak, že jsou to kešu více odrůd z více oblastí.

kešu ořechy jumbo

Vzal jsem si je v malém balení s sebou i na Transsibiřskou magistrálu. Problém byl ten, že jak jsou oříšky velké, tak jich v balení bylo jen pár kousků a tím pádem byly hned pryč:) To ale napravím při další objednávce, kdy objednám velké balení. To je taky zajímavá věc, protože ve Světě Plodů jdou objednat balení od 50g do 22.68 kg…. ano 22 kilogramů.

kešu ořechy jumbo

Kešu ořechy JUMBO – zhodnocení

Je zajímavé číst reference zákazníků Světa Plodů, kteří píší o těchto kešu oříšcích. Např. Venda napsala: „Tyhle kešu mě překvapily svou velikostí, jsou opravdu velké. Navíc i skvěle chutnají, jsou jemné, lehce nasládlé a krásné měkoučké. Co víc si přát? :)“ Já se k tomu mohu jen připojit. Tyhle kešu jsou obrovské a skvěle chutnají. Za mě super!

Líbilo se mi
  • obrovské oříšky
  • skvělá chuť
  • stejná velikost všech ořechů
Nelíbilo se mi
  • jsem spokojený

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká „Za nás mluví suroviny!“ Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa.

Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

Ostatní recenze na produkty ze Světa Plodů:

svět plodů

Proč jsou ořechy tak super?

Ořechy jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Videa se zakladateli Světa Plodů

Rozhovor – První část
Rozhovor – Druhá část
Rozhovor – Třetí část
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Svět Plodů recenze: Kešu ořechy JUMBO EXCLUSIVE
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Kešu ořechy JUMBO EXCLUSIVE
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář