Domovská stránka » Svět Plodů » [RECENZE] Svět Plodů: Mandle v mléčné čokoládě se skořicí

[RECENZE] Svět Plodů: Mandle v mléčné čokoládě se skořicí

by Radek

Mandle v mléčné čokoládě se skořicí jsem objednával s lehkými obavami.

Proč?

Věděl jsem, že bude hodně nebezpečné jich mít množství větší, než se vejde do dlaně.

Mandle v mléčné čokoládě se skořicí a moje zkušenost

Hned, jak jsem mandle otevřel, ucítil jsem úžasnou vůni skořice. A jasně, že jsem musel hned vyzkoušet. A byly vynikající:)

Celý sáček, který v mém případě měl 500g, voní po skořici. Když k tomu připočtete chuť mléčné čokolády, tak se jedná o velmi lahodné mlsání…

mandle v mléčné čokoládě se skořicí
Vždy si kupuji více druhů oříšků

Mandle v čokoládě jsou velmi oblíbené jak u dětí, tak u dospělých. Je to prostě originální sladká dobrůtka, která dodá velké množství energie. Ale hlavně, je tam už zmíněná skořice, která dodá opravdu nezaměnitelnou chuť.

Mandle se vyznačují vysokým obsahem bílkovin a nenasycenými mastnými kyselinami. Najdete zde také spoustu vlákniny, vitaminu B1, B2, B3, B6 a E. Obsahují také glykosidy, které v těle působí protizánětlivě. Jsou bohatým zdrojem vápníku, hořčíku, draslíku, zinku, fosforu, seleni, železa a manganu.

mandle v mléčné čokoládě se skořicí
Mandle v čokoládě jsou úžasnou pochoutkou

Díky tomuto bohatému obsahu vitamínů, minerálů a jiných důležitých složek pro správnou funkci těla, mají plody Mandloně velmi pozitivní vliv na zdraví. Pomáhají snižovat hladinu škodlivého cholesterolu, vážou volné radikály v těle, jsou prevencí proti rakovinovému bujení, snižují riziko kardiovaskulárních chorob, podporují krevní oběh a celkovou imunitu těla. V neposlední řadě snižují riziko vzniku diabetu a Alzheimerovy choroby.

Mandle v mléčné čokoládě se skořicí – zhodnocení

Tohle je hodně návyková věc. Pokud si tyto mandle v čokoládě koupíte, tak to bude chtít přísnou disciplínu v pojídání:) Jinak je ale mohu velmi doporučit, jsou opravdu výborné!

Líbilo se mi
  • výborná chuť
  • bez konzervantů
  • rozpouští se na jazyku
Nelíbilo se mi
  • snadno jich sníte více než jste původně chtěli
mandle v mléčné čokoládě se skořicí
Půlkilové balení

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká „Za nás mluví suroviny!“ Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa.

Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

Ostatní recenze na produkty ze Světa Plodů:

svět plodů

Proč jsou ořechy tak super?

Ořechy jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Videa se zakladateli Světa Plodů

Rozhovor – První část
Rozhovor – Druhá část
Rozhovor – Třetí část
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Mandle v mléčné čokoládě se skořicí
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Mandle v mléčné čokoládě se skořicí
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář