Domovská stránka » Svět Plodů » [RECENZE] Svět Plodů: MYX Naše nejlepší sušené ovoce

[RECENZE] Svět Plodů: MYX Naše nejlepší sušené ovoce

by Radek

MYX Naše nejlepší sušené ovoce je kompilací 6 druhů ovoce ze Světa Plodů.

Obsahuje sušené banány, datle, ananas, mango, papayu a svěstky.

Ovoce je nesířené a vydrží až 18 měsíců.

MYX Naše nejlepší sušené ovoce a moje zkušenost

Banány jsou zde zastoupené 25%. Je celkem jedno, zda jsou čerstvé nebo sušené, protože obsah živin se téměř nijak neliší a jsou zdravé stejně. Obsahují draslík a trochu sodíku, takže jsou vhodné pro lidi s vysokým krevním tlakem.

Datle zde mají 20% a ty jsou zase vhodné pro výživu vlasů. Hodí se také při únavě a zahánějí chuť na sladké. Proti zánětům zase působí hořčík. Pomáhají taky při Alzheimerově chorobě.

myx naše nejlepší sušené ovoce
Myx Naše nejlepší ovoce od Světa Plodů

Ananas se zde vyskytuje v 15%. Obsahuje vitamíny B a vitamín C. Je zdrojem zinku, železa, sodíku, fosforu, hořčíku a draslíku. Pomáhá při tvorbě svalů a zlepšuje fyzickou výkonnost.

Mango zde má 15% a říká se, že se na jeho chuti dá vytvořit závislost. Je dobré jej jíst proto, aby se nám zlepšil imunitní systém. Má také uklidňující účinky, zlepšuje spánek, zvyšuje soustředění a dokonce snižuje deprese.

myx naše nejlepší sušené ovoce
Banány, datle, ananas, mango, papaya, švestky

Papaya se svými 15% snižuje hladinu nezdravého cholesterolu v krvi. Obsahuje také vitamíny A a E. Taktéž antioxidanty, které eliminují radikály, látky poškozující pokožku.

A nakonec sušené švestky mají 10% a urychlují peristaltiku střev. Když je budeme pravidelně jíst, tak budeme předcházet rakovině tlustého střeva. Díky extrémně nízkému obsahu proteinů, tuků a sodíku jsou vhodné při arterioskleróze.

myx naše nejlepší sušené ovoce
Prostě pochoutka:)

MYX Naše nejlepší sušené ovoce – zhodnocení

Krom všeho výše uvedeného se jedná o velmi chutný koktejl šesti druhů ovoce a moc jsem si na něm pochutnal. Doporučuji k vyzkoušení:)

Líbilo se mi
  • chutný mix 6 druhů ovoce
  • zajímavý koktejl zdravého ovoce
Nelíbilo se mi
  • jsem spokojený

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká „Za nás mluví suroviny!“ Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa.

Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

Ostatní recenze na produkty ze Světa Plodů:

svět plodů

Proč jsou ořechy tak super?

Ořechy jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Videa se zakladateli Světa Plodů

Rozhovor – První část
Rozhovor – Druhá část
Rozhovor – Třetí část
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Svět Plodů recenze: MYX Naše nejlepší sušené ovoce
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
MYX Naše nejlepší sušené ovoce
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář