Domovská stránka » Svět Plodů » [RECENZE] Svět Plodů: Moje první objednávka a zkušenost

[RECENZE] Svět Plodů: Moje první objednávka a zkušenost

by Radek
0 komentářů

Svět Plodů mi doporučil můj kolega a kamarád, který na ně nedá dopustit.

A protože mám ořechy rád a pravidelně si je kupuji, tak jsem se rozhodnul Svět Plodů vyzkoušet a udělal jsem svou první objednávku. Jaká byla moje zkušenost s tímto eshopem s ořechy a sušeným ovocem?

To vše se dozvíte o několik řádků níže…

Nákup na Světě Plodů a moje zkušenost

Moje první objednávka obsahovala 16 produktů a k nim mi slečna Verča ještě přihodila něco na ochutnávku:) To jsem nečekal, ale jak jsem se postupně dozvídal ze zákaznických referencí, je to u Světa Plodů zcela běžná věc. Takže první pozitivní zkušenost.

svět plodů
Ještě zabalený balík tak, jak mi dorazil ze Zásilkovny

Balík s ořechy a sušeným ovocem mi dorazil během pár dnů, bylo to opravdu rychlé. Celý nedočkavý jsem jej rozbalil a postupně skládal na stůl.

svět plodů
Celý nedočkavý jsem krabici rozbalil

Takhle krásně to vypadalo:) A jelikož jsem se zrovna chystal absolvovat dlouhou cestu na Transsibiřské magistrále, vzal jsem několik menších balení s sebou, abych měl v krizových situací s sebou malou svačinku. A udělal jsem dobře:)

svět plodů
Moje komplet objednávka ze Světa Plodů

Seznam objednaných plodů

Zde je seznam produktů, které jsem objednal v mé první objednávce ze Světa Plodů. Ne vše mi bylo zcelá známé. Například jsem nikdy neslyšel slovo “lyofilizovaný” 🙂 Je to sušení mrazem, aby se při tomto typu sušení zachovaly v ovoci ty správné látky.

Svět Plodů – zhodnocení

Moje první zkušenost se Světem Plodů byla více než pozitivní. Komunikace a následné doručení objednávky, vše bylo v naprostém pořádku. Na svou dlouhou cestu do Ruska jsem si vzal 5 malých balení ořechů a raw tyčinek, takže u nich vím, že mi chutnali a zahnali hlad. U dalších výrobků se k testování teprve dostanu. Věřím ale, že budou stejně kvalitní jako mnou již otestované oříšky a tyčinky.

Nakoupím tady určitě znova. Už si pomalu tvořím nový nákupní seznam:)

Líbilo se mi
  • perfektní komunikace s podporou
  • rychlé doručení
  • kvalitní a zdravé výrobky
Nelíbilo se mi
  • zatím nic, marně hledám:)

Svět Plodů na Transsibiřské magistrále

Svou cestu jsem zahájil v Moskvě. Oříšky jsem ale nejedl tady, nebylo to potřeba. Měl jsem je s sebou jen pro stav nouze. A ta přišla, ale až později:)

pistácie a MYX ořechy na Rudém náměstí
Pistácie a Myx ořechy Exklusivka na Rudém náměstí v Moskvě
svět plodů
Raw tyčinky na Šamanském mysu na Bajkale

Později přišly na řadu i raw tyčinky, které jsem snědl na Bajkale.

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká “Za nás mluví suroviny!” Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa.

Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

Ostatní recenze na produkty ze Světa Plodů:

svět plodů

Proč jsou ořechy tak super?

Ořechy jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Videa se zakladateli Světa Plodů

Rozhovor – První část
Rozhovor – Druhá část
Rozhovor – Třetí část
Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Svět Plodů: Moje první objednávka a zkušenost
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
Název produktu
Svět Plodů
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář