Domovská stránka » Svět Plodů » Svět Plodů recenze: Sušený přírodní banán
Svět Plodů recenze: Sušený přírodní banán

Svět Plodů recenze: Sušený přírodní banán

by Radoslav Černý
0 komentářů

Sušený přírodní banán byl součástí mé první objednávky ze Světa Plodů. Jedná se o 100% přírodní banán a je nutné říci, že úplně pohledně nevypadá:) Ale i tak jsem jej chtěl vyzkoušet. Říkal jsem si, že mě třeba překvapí.

Sušený přírodní banán a moje zkušenost

Do tohoto výrobku není přidán žádný cukr navíc a ani žádná barviva nebo konzervanty. Sušil se na slunci přímo v Ekvádoru, odkud pochází. Není příliš sladký, řekl bych, že je tak akorát. Jedná se o zcela jiný zážitek než s banánem sušeným mrazem, o kterém jsem psal posledně.

sušený přírodní banán

Banány se při sušení smrsknou, takže vypadají dost male. Jak jsem již psal, tak pochází z Ekvádoru a banánovníky tam patří mezi nejvíce plodné rostliny. Z jednoho stromu tak můžeme posbírat 100 až 200 kusů banánů. Díky jejich nízkému obsahu tuků jsou lehko stravitelné a ihned doplňují energii, a to zejména díky vysokému obsahu sacharidů. Obsahují vitamíny B6 a B12, dále vitamín C a D.

sušený přírodní banán

Sušený přírodní banán – zhodnocení

Banány obsahují draslík a malé množství sodíku. To znamená, že jsou tou správnou potravinou pro lidi trpící vysokým krevním tlakem a s ním související onemocnění srdce. Navíc jsou tyto banány i velmi dobré a přes nepříliš hezký vzhled určitě stojí za to.

Líbilo se mi
  • banány jsou velmi zdravé
  • obsahují množství vitamínů
  • chutnají tak akorát
  • neobsahují konzervanty
Nelíbilo se mi
  • vzhled, ale je to drobnost

x

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká “Za nás mluví suroviny!” Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa. Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

svět plodů

x

Proč jsou ořechy tak super?

Ořechy jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Ořechy jsou rozhodně super

Proč si kupovat sušené ovoce?

Dobrá otázka. Proč si vůbec kupovat sušené ovoce místo ovoce čerstvého? Odpověď najdete ve videu níže:

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Svět Plodů recenze: Sušený přírodní banán
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář