Domovská stránka » Svět Plodů » Svět Plodů recenze: Mrazem sušený banán

Svět Plodů recenze: Mrazem sušený banán

by Radek
0 komentářů

Mrazem sušený banán jsem objednával s jistou zvědavostí. Přidal jsem tuto položku do své první první objednávky ze Světa Plodů proto, že mě jednak zaujalo slovo “lyofilizovaný” a druhak proto, že banánové plátky nebo chipsy moc rád chroupám.

Mrazem sušený banán a moje zkušenost

Po otevření krabice mě čekalo další překvapení. Banánové plátky jsou extrémně lehké. Čekal jsem klasickou hmotnost banánových chipsů, tak jak je znám a tohle mě dost udivilo:) To je důsledek lyofilizace neboli mražení, při kterém se z ovoce odebere voda a banán si tím pádem zachová veškeré živiny, vitamíny i svou specifickou chuť.

mrazem sušený banán
Mrazem sušené banány

Jelikož se jedná o šetrný způsob sušení, tak se do banánových plátků nepřidává další cukr a ani konzervanty. Plátky jsou proto vhodné i pro děti, protože se rozplynout v ústech bez nutnosti žvýkání.

mrazem sušený banán
Lyofilizovaný banán

Lyofilizované ovoce

Co to vůbec je? Mrkněte na video pro bližší vysvětlení od Katy ze Světa Plodů.

Co je to lyofilizované ovoce?

Mrazem sušený banán – zhodnocení

Jak jsem již psal, tyto banánové plátky pro mě byly příjemným překvapení. Předtím jsem vůbec netušil, že něco takového existuje a jsem moc rád, že jsem je objevil.

Líbilo se mi
  • bez konzervantů
  • rozpouští se na jazyku
  • výborná chuť
Nelíbilo se mi
  • zatím nic, marně hledám:)

x

Svět Plodů – Mlsat jde i zdravě

Svět plodů byl budován postupně od nuly a v současné době má 3 kamenné provozovny (Olomouc, Zlín, Brno) a hlavně eshop na adrese svetplodu.cz. V sortimentu jsou stovky trvanlivých potravin. Svět Plodů říká “Za nás mluví suroviny!” Specializují se na prémiové suroviny z různých koutů světa. Najdete zde zdravé a křupavé ořechy, 100% sušené lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez cukru, RAW tyčinky, přírodní dochucovadla a další pochoutky. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zdarma.

svět plodů

x

Proč jsou ořechy tak super?

Ořechy jsou skvělým zdrojem energie. Můžete ji čerpat po celý den a dostanete tak vitamíny a minerály. A navíc vám to bude chutnat:)

Ořechy jsou rozhodně super

Proč si kupovat sušené ovoce?

Dobrá otázka. Proč si vůbec kupovat sušené ovoce místo ovoce čerstvého? Odpověď najdete ve videu níže:

Rychlé hodnocení
Datum hodnocení
Hodnocený produkt
Svět Plodů recenze: Mrazem sušený banán
Celkové hodnocení autora
51star1star1star1star1star
0 komentářů
0

Podobné články

Zanechte komentář